o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Turcja aresztowała 77 osób związanych z ISIS. Planowali zamachy na Sylwestra

7
Podziel się

Tureckie siły bezpieczeństwa aresztowały 77 osób podejrzanych o sympatyzowanie z Państwem Islamskim. Osoby te planowały przeprowadzenie zamachów Turcji w noc sylwestrową.

W Stambule i Ankarze aresztowano w sumie 77 osób
W Stambule i Ankarze aresztowano w sumie 77 osób (Materiały prasowe, Twitter.com)
bEIPyKCt

Akcja zatrzymania podejrzanych przebiegała w 23 mieszkaniach w 10 dzielnicach Stambułu. Wśród aresztowanych znajduje się 43 cudzoziemców - donosi turecka agencja prasowa Anatolia.

Z kolei w Ankarze, gdzie akcja sił bezpieczeństwa jeszcze się nie zakończyła, aresztowano dotąd 29 osób podejrzanych o powiązania z ugrupowaniami terrorystycznymi.

Według lokalnych władz, wśród aresztowanych znajdują się osoby, które
planowały przeprowadzenie zamachów terrorystycznych podczas obchodów noworocznych.

bEIPyKCv

W 2016 roku w Stambule podczas zabawy sylwestrowej w popularnej dyskotece Reina zginęło wskutek zamachu terrorystycznego 39 osób.

bEIPyKCW
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(7)
cdn
4 lata temu
POWIESIĆ PRZED SYLWESTREM
Ja
4 lata temu
Dobre i to.
Grzegorz
4 lata temu
Dobre to jest turcja aresztowala tzw isis (prawidlowa nazwa) juz w to wierze dziwie sie ze islam nie zaczal jeszcze konkretnej wojny w europie
bEIPyKCX
sad by true
4 lata temu
"oni", to całe issis wyciągają z mlekiem matki. Nie widzę powodu, dla którego ktokolwiek miał ich ratować ryzykując życie własne lub swoich bliskich. Powinni siedzieć u siebie i sami się wybuchać jeśli taka wola tego ich boga. Żadne smutne oczy ich dzieci nie zmienią tego, co o tym myślę, bo z tych małych dzieci, żeby nie wiem jak im pomagać, wyrastają w końcu, tacy morderczy szaleńcy i zaraza się rozprzestrzenia. Ich wiara, która jest nośnikiem tego szaleństwa, doprowadzi w końcu do zagłady ludzkości...a właściwie ludzi (bo "ludzkości" to w nich nie dostrzegam) bo nawet sami ze sobą nie potrafią się dogadać...
ziuk
4 lata temu
Wypuszczą tych nożowników w niemczech albo we francji
!
4 lata temu
Pod sciane.....
cfh
4 lata temu
orędzie miłości od braci muzułman przesyła papież
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić