o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Klaudia Stabach
Klaudia Stabach
|
aktualizacja

TVP Info musiało jakoś przekazać tę informację. Pasek oderwany od rzeczywistości

102
Podziel się

Liderzy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej ogłosili wspólnego kandydata na prezydenta Warszawy. Opozycja zjednoczyła siły w walce przeciwko PiS, a TVP Info w swoim stylu podsumowało wiadomość. Na pasku pojawiła się informacja, że jest to próba ratowania twarzy po kompromitacji totalnej opozycji podczas debaty o sądach.

TVP Info w swoim stylu podsumowało ogłoszenie przez opozycję wspólnego kandydata na prezydenta Warszawy.
TVP Info w swoim stylu podsumowało ogłoszenie przez opozycję wspólnego kandydata na prezydenta Warszawy. (WP.PL)
bDIBASzp

Opozycja chce wspólnie stanąć do walki o fotel prezydenta stolicy i wprost mówi, że nie odda Warszawy w ręce PiS. Ryszard Petru zdecydował się poprzeć Rafała Trzaskowskiego, kandydata PO na prezydenta Warszawy. "Zjednoczona Opozycja może zatrzymać PIS w samorządach" - stwierdzili liderzy PO i Nowoczesnej.

Wiadomość o wystawieniu wspólnego kandydata dwóch partii przekazało również TVP Info. Jednak zdaniem publicznej telewizji zjednoczenie się jest reakcją na ośmieszenie się podczas debaty dotyczącej sądów. "Schetyna i Petru próbują ratować twarz po blamażu totalnej opozycji podczas debaty o sądach" - napisano na pasku.

Podczas środowej debaty w sejmie dotyczącej reformy sądownictwa poseł PO Michał Szczerba rzucił projektem ustawy o Sądzie Najwyższym w stronę łąw poselskich partii rządzącej. Jego zachowanie wywołało zdziwienie zarówno wśród posłów z PO jak i z PiS. Wybuchowego posła czeka rozmowa dyscyplinująca.

bDIBASzr
bDIBASzS
KOMENTARZE
(102)
myśl
3 lata temu
Człowiek logiczny i obiektywny nie da sobie nic wmówić ani zasugerować, ogląda zarówno TVP info jak i TVN24, ogląda obie stacje, wyciąga wnioski i właściwie kojarzy.
Lity
3 lata temu
Sędziowie, zapraszają na manifestacje w piątek, wszystko dla obrony przywilejów nadzwyczajnej kast ludzi, żeby nadal mogli być bezkarni, sami siebie, awansować sami siebie rozliczać, sami siebie nagradzać i jeszcze bezkarnie brać gaże za bezkarność PO-wców
ak001
3 lata temu
Hyhyhy - komuną czuć na kilometr w TVPiS
bDIBASzT
Obiektywny
3 lata temu
Jak stwierdzają międzynarodowe agencje ekonomiczne i finansowe oraz ratingowe, gdyby nie fatalne i złodziejskie rządy PO-PSL przez aż 8 lat, Polacy dziś zarabialiby znacznie znacznie więcej, tak samo więcej otrzymywaliby emeryci i renciści
Brandnew
3 lata temu
Na zdjeciu czolowi intelektualisci oPOzycji i guru intelektualne ich wyborcw. Gdyby ich IQ zsumowac to wyszoby takie same jak kija od mopa ...
Najnowsze komentarze (102)
Klopa
3 lata temu
Opozycja nie ma walczyć z rządem o stołki, tylko go wspierać i pokornie czekać do wyborów. Tu chodzi o Polskę, a nie o stołki dla opozycji. Co to za ludzie tam się zapisali do tej opozycji. Szatany jakieś, czy co? Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
dsweergf
3 lata temu
PO i Nowoczesna to trupy polityczne ,teraz będą się latami rozkładać i psuć Polakom atmosferę.
Nowoczesny
3 lata temu
PO to najgorszy stwór wszechczasów
/l;k;lml,ml,
3 lata temu
telewizja kłamie!
kasa
3 lata temu
W swoim stylu? co to znaczy? kazdy ma swoj styl przeciez. Nawet autor tego artykułu. Tylko czy ten styl zawsze sie wszystkim podoba? mnie np. nie , bo o2 to bardzo stronniczy portal( antyrzadowy)
opornik
3 lata temu
W TVPIS propaganda leje sie jak za stanu wojennego, tylko patrzec,jak dorownaja Korei. "Dziennikarze" dojnej zmiany powinni zalozyc kimona, szczekaja juz tak samo jak ta slynna piewczyni koreanskiego rezimu.
Cider
3 lata temu
Te politruku ty to możesz manipulować pantofelkami.
dixi
3 lata temu
Prezydentem Stolicy MUSI !!! być z "krwi i kości" warszawiak !!!
bDIBASzL
zdzicha
3 lata temu
Wszuszczy tu krutykujom PiS a w sondazach nada 40 procent poparcia. Mozenie piszcze przeciw pisowi a pozniej go nie popierajcie.
oi
3 lata temu
No prosze a jeszcze miesiąc temu nowoczesna się zaklinała,że tylko ich kandydat będzie miał ich poparcie a tym czasn się sprzedali jak tania dworcowa qewa!
omg
3 lata temu
Lider Nowoczesnej jeszcze Petru ogłasza coś o czym nie wiedzą jeszcze koledzy z partii.....ale będzie chryja!!!!
troll
3 lata temu
A ja po prostu myślę :)
anty
3 lata temu
a to złe TVP!, ale germański portal sana na wysokości zadania i jakoś wytłumaczył to swoim wyborcom
nadchodzi chw...
3 lata temu
czas oddać z 30 lat zagarnięty majątek
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić