o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

TVP Info rusza z programem "Kasta". Prowadzącym Miłosz Kłeczek

61
Podziel się

Jeszcze niedawno jego nazwisko nie było znane. Miłosz Kłeczek dał się poznać między innymi Rafałowi Trzaskowskiemu i Tomaszowi Grodzkiemu. Teraz będzie prowadzić program TVP Info o kastowości sędziów.

Miłosz Kłeczek dał się we znaki niektórym politykom
Miłosz Kłeczek dał się we znaki niektórym politykom (East News, Jan Bielecki)
bDYfKEWJ

"Kasta" - to nowy program TVP Info. - Program będzie prezentował najbardziej kontrowersyjne, wzbudzające wątpliwości i poczucie niesprawiedliwości wyroki sądowe, które zapadają w Polsce - zapowiedział Jarosław Olechowski, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Wiadomo, kto będzie głównym prowadzącym programu.

Mowa o Miłoszu Kłeczku. Został zapamiętany, kiedy wdał się w sprzeczkę z Rafałem Trzaskowskim. Teraz nie odpuszcza Tomaszowi Grodzkiemu ws. rzekomego przyjmowania przez marszałka Senatu łapówek.

bDYfKEWL

W wideo zapowiadającym program TVP Info wykorzystała wypowiedzi I prezes Sądu Najwyższego Małgorzaty Gersdorf oraz Beaty Morawiec, prezes stowarzyszenia sędziów "Themis". Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w poniedziałek.

Zobacz także: Zobacz też: Sędziowie protestują. "To jest PiS-owi na rękę"

Co więcej, Kłeczek podczas rozmowy z Janem Marią Jackowski swoje pytanie zamienił w wielozdaniowy monolog i nie dał dojść do słowa zdziwionemu senatorowi PiS.

bDYfKEWR

Źródło: press.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDYfKEXm
KOMENTARZE
(61)
Jarosław
rok temu
Nareszcie program gdzie można pokazać to dziadostwo co dzieje się od 1990 zobaczcie ten wyrok to sąd Rejonowy Mikołów tam dopiero są układy między sądem i prokuratura https://dziennikzachodni.pl/prawomocny-wyrok-w-sprawie-smiertelnego-wypadku-w-mikolowie-gdy-na-pasach-zginely-nastolatki-arkadiusz-o-skazany-na-dwa-lata/ar/c1-14033675?fbclid=IwAR2RlrR2qZ9h24GtOv6KXypEL3-eEvegP6EEzgldO46gMe9-XAvMNBkqx-U
Vox Populi
rok temu
Kontrowersyjny ? To obowiązek publicznej TV którego nie dopełniła dotychczas żadna ekipa, chyba w myśl powiedzenia "rączka rączkę myje". W państwie prawa nie ma miejsca na "Święte krowy" nawet kiedy są "nadzwyczajną kastą".
8787
rok temu
Kontrowersje? Chyba w kaście i wśród jej POpleczników
bDYfKEXn
Krzysiek
rok temu
Jak trudno prawdzie się przebić wśród tylu klamcow. To niedopuszczalne by donosic na Polskę w Europie i by tak kłamać dopiero teraz Polska podnosi się dzięki PiS-owi ale wielu tego nie dostrzega a w świecie i Europie to widać innym krajom może to nie odpowiadać nasz wzrost gospodarczy i tym z opozycji również.
antypopis
rok temu
Wymienić sędziów na Piotrowiczów.
ereksio
rok temu
Może kasta ze SKOKu Wołomon. Jest to przynajmniej ambitne wyzwanie, a nie zwykła paplanina.
marek
rok temu
kasta pasuje do pisowskiego rządu :-)
avatar
rok temu
Najgłośniej wśród Totalnej i czerwonej zarazy krzycza ci, co nigdy w sadzie nie byli, a jak juz byli to sądził ich znajomy sędzia!!!!!!!!!!!!!! Teraz wszyscy sie dowiedzą jak jest naprawdę!!!!!!Sam mogę podesłać kilkadziesiąt kuriozalnych wyroków!!!!!!!
Mmm
rok temu
A moze kasta politykow.wypaďk .droga.szkola szydlo.dzialki.majatek morawieckiego.prezenty pck zalewskiej.rodzina na swoim jaki itd
joda
rok temu
Już Bismarck powiedział, że z nami nie warto walczyć, wystarczy pozwolić się nam samym rządzić. Jak widać miał rację.
J-23
rok temu
W jednym z filmów z udziałem pana Kleksa pojawia się kraina Bajdocja, gdzie odbywa się festiwal bajek. Być może takie opowieści szykuje tvpis dla swoich wyznawców.
bumerang
rok temu
Jak pies przegrywa walkę z drugim psem , to gryzie go w JĄDRA!!!!.
suw
rok temu
Gratulacje i pochwalam ten pomysł .Ale uważam , że na starcie jest on na przegranej pozycji ,to niestety walka z wiatrakami tak jak ocena Kleru , polityków czy tak zwanej elity ,oni wszyscy są niestety w dalszym ciągu całkowicie bezkarni .
bDYfKEXf
Wreszcie
rok temu
prawda o nadzwyczajnej kaście dotrze do szerokiego grona Polaków.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić