o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Adam Bednarek
Adam Bednarek
|

Twórca Death Stranding u twórców Cyberpunk 2077. A potem poszli na napoleonki

0
Podziel się

Hideo Kojima szykuje się do premiery "Death Stranding". Znalazł jednak czas na wizytę w Polsce i odwiedzenie studia CD Projekt RED. Chciał zobaczyć, jak Keanu Reeves spisze się w "Cyberpunk 2077"?

Hideo Kojima w Polsce
Hideo Kojima w Polsce (Wikimedia Commons CC BY, Georges Seguin (Okki))
bEhTNNJx

W Polsce nie brakuje fanów twórczości Kojimy. Dla nich nie lada sensacją musiała być wiadomość, że twórca serii "Metal Gear Solid" czy nadchodzącego "Death Stranding" przebywa w Polsce. Na swój twitterowy profil wrzucił zdjęcia ze spaceru po Warszawie:

Co Kojima robi w Polsce? Spotkał się z członkami CD Projekt RED:

bEhTNNJz

Oraz pracownikami polskiego oddziału PlayStation - przypominając, że "Death Stranding" ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej:

Znalazł też czas, żeby poznać polską kuchnię - w tym schabowego:

bEhTNNJF

Niestety, twórca nie posłuchał typowej babcinej porady ("ziemniaczki zostaw, tylko mięso zjedz!") i nie zjadł całego kotleta. Jak zdradził obecny na obiedzie jeden z pracowników CD Projekt RED na Twitterze, japoński twórca zostawił też napoleonkę.

Hideo Kojima swego czasu przyznał się do fascynacji filmami Andrzeja Wajdy. Twórczość polskiego reżysera miała na Japończyka wpływ, gdy ten pracował nad pierwszymi częściami "Metal Gear Solid".

bEhTNNJG

"Death Stranding" premiera ju w listopadzie

W "Death Stranding" wcielimy się w Sama Bridgesena (w tej roli Norman Reedus – aktor użyczył bohaterowi głosu i wizerunku), który wyrusza na wyprawę w celu zjednoczenia rozbitej Ameryki.

W grze poza Normanem Reedusem będziemy mogli zobaczyć takie gwiazdy jak: Mads Mikkelsen, Léa Seydoux, Guillermo del Toro czy Lindsey Wagner.

bEhTNNKa
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić