o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kamil Sikora
Kamil Sikora
|
aktualizacja

Twórcy "Ucha Prezesa" przesadzili? Budka: dla mnie ten serial się skończył

114
Podziel się

Scenarzyści "Ucha Prezesa" postanowili wprowadzić do serialu nowy wątek. W 22. odcinku jesteśmy świadkami płomiennego romansu Borysa Budki z PO i Kamili Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej. - Szkoda, że nie pomyślał, że tego typu wyssane z palca brednie, mogą dotknąć również moich najbliższych - ocenia polityk.

Borys Budka i Grzegorz Schetyna w serialu "Ucho Prezesa".
Borys Budka i Grzegorz Schetyna w serialu "Ucho Prezesa". (Screen z serialu "Ucho Prezesa", Screen z serialu "Ucho Prezesa")
bDJhBiol

"Ucho Prezesa" dotychczas stroniło od wątków obyczajowych. Ale w najnowszym odcinku scenarzyści postanowili pokazać płomienny romans Borysa Budki i Kamili Gasiuk-Pihowicz. Taka sugestia w popularnym serialu uderzy w wizerunek polityków. Ale przede wszystkim, na co zwraca uwagę poseł PO, w ich rodziny.

- Ktoś nie miał żadnego pomysłu na to, w jaki sposób wpleść mnie w ten serial, więc wymyślił całkowicie fikcyjny wątek. Szkoda, że nie pomyślał, że tego typu wyssane z palca brednie, mogą dotknąć również moich najbliższych. A moja tolerancja kończy się w miejscu, w którym dotyka się mojej rodziny - stwierdził Borys Budka, cytowany przez "Dziennik Zachodni".

Zobacz: Ryszard Czarnecki ogląda "Ucho prezesa"

bDJhBion

Poseł dodał, że "dla niego ten serial się skończył". - Każdy, kto mnie zna, wie, że mam poczucie humoru i duży dystans do siebie. No a z racji bycia politykiem, muszę mieć też grubą skórę. Niestety, to co zrobiono w ostatnim odcinku "Ucha Prezesa", nie mieści się już w kategoriach żartu czy kabaretu. To było żenujące - stwierdził Borys Budka w "Dzienniku Zachodnim".

Niedawno pisaliśmy o tym, że Beata Szydło wystąpiła w Sejmie w obronie ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela, którego opozycja chciała odwołać. Pokazał przy tym, że potrafi się czasami zebrać na autoironię. - Mogłabym zacząć cytując klasyka i powiedzieć "przez ostatnich osiem lat..." - zaczęła swoje wystąpienie szefowa rządu, odnosząc się do popisowej roli Agnieszki Pilaszewskiej w "Uchu Prezesa".

Źródło: "Dziennik Zachodni"

bDJhBiot
bDJhBioO
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(114)
Boruc
3 lata temu
Zartowali z pisu to bylo spoko ale jak juz jest wzmianka czysto satyryczna o nim to nie jest tak fajnie...
jaga
3 lata temu
Nawalać się z PISowców to "wolność słowa" a nawalać się z POwców to przekraczanie dopuszczalnych granic
Slazak
3 lata temu
budka to etniczny Niemiec ze Slaska, ktory wcale nie kryje swojej lojalnosci dla Reichu i nienawisci do wszystkiego co polskie. Jak to mozliwe aby funkcjonowal w Polsce???
bDJhBioP
Zibi
3 lata temu
Budka to pajac jakich malo na calej scenie politycznej- co zabolalo kakao bbbuuuuuhahaha
Haste
3 lata temu
czyli kaczyńskiego obrażać można, ale budkę już nie... brawo platfusy, śmierdzicie komuną
Najnowsze komentarze (114)
Zzzz
3 lata temu
Heh filigranowy lyson sie zezlil. Syraszne.
troll
3 lata temu
Biedny Budka :( OOO ,i po co go tak denerwować ? Jeszcze biedaczyna zawału dostanie :(
j22
3 lata temu
Budka jesteś skończony już dawno za kablowanie na Polskę
Super Gość
3 lata temu
Naturalne to, że mierni politycy nie tylko nie zauważają swojej niejednokrotnie jedynej szansy jaką daje im trwalsze zaistnienie przez lata w świadomości społecznej po swoim zniknięciu poprzez wzmiankowanie o nich nawet w miernym spektaklu ale, że nie wyczuwają licencji poetica na poczet unifikacji PO z Nowoczesną to już żenująco pogrąża poczucie humoru wszystkich zainteresowanych
Jack
3 lata temu
To było zwyczajnie niesmaczne i takiemu mistrzowi jak Robert Górski - przytrafić się nie miało prawa.. ;/
Magda
3 lata temu
Obłudne typy z PO i Nowoczesnej, zero dystansu do siebie. Śmianie z PISu nie jest już zabawne bo większość wątków jest wymyślona na siłę a totalna opozycja dostarcza niemal codziennie akcji na kolejne wątki.
Jacek
3 lata temu
Nie znam ludzia z poczuciem humoru którego bawił by ten serial.No chyba że codziennie po 8 godzin śledzi się życie polityczne w TV i radiu.
Ann
3 lata temu
O popatrz! PO chce ograniczyć wolność słowa po tak zaciekłej walce o... wolność słowa? No niee :)
bDJhBioH
ced
3 lata temu
To już dawno przestało być śmieszne podobnie jak większość występów na kabaretonach.
zsz
3 lata temu
Oj, Budka sie zdenerwował !!! Czyżby było "coś na rzeczy" ?
Ann
3 lata temu
Bo najlepiej hihi haha z kogoś, ale z siebie już bee bee ( :D ), bo "moje uczucia!!! Reeeee!!!" :p
budka do budy
3 lata temu
dosyc obludy
taa
3 lata temu
wielcy politycy, tylko zaden nie ma odpowiedniego wyksztalcenia... ale takim jak ja, majacym 5 fakultetow: fizyka, chemia, prawo, psychologia i nauki polityczne, dwa doktoraty, od szeregowca do oficera wyzszego ... lekka raczka emeryture buuuuuch - ZA PESEL - tanie panstwo - RACZEJ ZWYKLE DRANSTWO
bollo
3 lata temu
a jak śmieją się ,obrażają Prezydenta,PIS czy Kaczyńskiego to budka przyklaskuje,rzy jak koń z radochy ale jego juz nie mozna ruszyć i wyśmiać.Bo co? on to świeta krowa ktojej sie nie tyka.Nie ciebie też mozna wysmiać .
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić