o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Marcin Borciuch
|

Tylko nie mów nikomu: Będzie druga część dokumentu braci Sekielskich, jeszcze w tym roku

15
Podziel się

Tomasz Sekielski potwierdził, że trwają prace nad drugą częścią dokumentu o pedofilii w polskim Kościele katolickim "Tylko nie mów nikomu". Jego premiera ma się odbyć jesienią tego roku.

Tylko nie mów nikomu: Będzie druga część dokumentu braci Sekielskich, jeszcze w tym roku
Tylko nie mów nikomu: Będzie druga część dokumentu braci Sekielskich, jeszcze w tym roku (Facebook.com, Tomasz Sekielski)
bECqnpvV

Tylko nie mów nikomu: Będzie druga część dokumentu

W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl Tomasz Sekielski zdradził, że z bratem Markiem mają już "niezły materiał" do drugiej części dokumentu "Tylko nie mów nikomu" o księżach-pedofilach. Premiera filmu zaplanowana jest na październik 2019 roku. Dziennikarz dodał, że "termin w ogóle nie jest zagrożony".

W ostatniej transmisji z swoim kanale YouTube Sekielski przyznał, że jego dokument oglądano nawet w Watykanie - naliczono 46 wyświetleń z najmniejszego państwa świata.

bECqnpvX

Przy okazji prac nad kontynuacją "Tylko nie mów nikomu" bracia Sekielscy pracują nad filmem nt. SKOK-ów. który opowie o kulisach kas oszczędnościowych. Dziennikarz planuje, że powstanie na wiosnę. Za pomocą zbiórki na stronie patronite.pl zebrano już 385 tys. zł. Jednak żeby w pełni sfinansować prace nad dokumentem, potrzeba 550 tys. zł.

"Tylko nie mów nikomu" to film dokumentalny, w którym kilka osób opowiada o tym, jak w dzieciństwie były molestowane przez księży. Sprawcy są nagrywani ukrytymi kamerami. Niektórzy przyznają się do winy i przepraszają swoje ofiary. Inni twierdzą, że molestowani sami tego chcieli. W ciągu miesiąca od premiery na kanale YouTube film obejrzało ponad 22 mln osób. Emitowany był też w WP TV i TVN 24.

bECqnpwy
KOMENTARZE
(15)
Gosc
2 lata temu
Dlaczego bracia Sekelscy zawezaja sie tylko do kosciola katolickiego? Gdzie inne srodowiska? Aktorzy , artysci? Oczekiwalem ze chcieli walczyc z pedofilia, molestowaniem, pornografia dziecieca? Teraz mam mieszane odczucia.
lis
2 lata temu
siekielski to wyjątkowy buc -powstaje film jak on tworzy te gnioty jak wykorzystuje ludzi jak ich traktuje..
oczekujący
2 lata temu
siekielski a zrób film o pedofilach w opozycji- a może wśród nauczycieli, aktorów ,celebrytów itd
bECqnpwz
Fuss
2 lata temu
I bardzo dobrze też jestem katolikiem i nie uważam to za wydumany atak na zamówienie polityczne bo to jest najlepsza pora by ta durna banda polityków nie mogła tego zignorować
Do Wioli
2 lata temu
no ja myślę że boli równie mocno ale od kogo jak od kogo ale od księdza to napewno podwójnie... goście którzy jawią się dzieciom prawie jak aniołowie a tu zonk fu..ra na wierzchu i łapa pod sukienką. Pozdrawiam Wiola - nie traf na czarnego pedofila!
ballermann
2 lata temu
nie bedzie.
ks. Zwieracze
2 lata temu
To jest po prostu zbrodnia, to co zrobili Sekielscy! To się po prostu nie mieści w głowie, ani człowieka, ani tym bardziej chrześcijanina, a zwłaszcza, katolika! Po prostu to jest absolutnie niepojęte, nieludzkie, szatańskie! To, co oni zrobili, jest straszniejsze od świętokradztwa, grzechów powszednich, ciężkich i śmiertelnych, to jest po tysiąc razy cięższe od bluźnierstwa, cudzołóstwa, oszustwa, kradzieży, apostazji, bałwochwalstwa i zarozumialstwa! To, co zrobili Sekielscy jest hiper-atakiem, jest zbrodniczą napaścią na święty kościół katolicki! To jest gorsze od wszystkich napaści niewiernych na chrześcijańskie ziemie! Oni po prostu dokonali tego, co się nie mieści nawet w najbardziej perwersyjnych występkach szatana! A co oni zrobili! Uderzyli haniebnie, zdradziecko, zabójczo w samo epicentrum, w samo serce, w najświętszą świętość kościoła katolickiego! Oni uderzyli w absolutny najwyższy fundament kościoła katolickiego! W bezkarną pedofilię panów w sutannach i habitach!
ugy
2 lata temu
serial pod egidą TVN
ballermann
2 lata temu
beda sobie sami w domu ogladac. brak zapotrzebowania i sponsora.
dfgfh
2 lata temu
o pedofili wśród unijnych dostojników albo o tym co robił rafał trzaskowski z sikorskim na zlocie bilderberg tu jest ciekawy temat
fgj
2 lata temu
wyborcze POPdrzegacze niemca tuska
f
2 lata temu
nakręć o pedofili wśród kasty unijnej
rico
2 lata temu
A może zajął by się Pan pedofilią w swoim środowisku,jak ten temat tak Pana kręci :)
bECqnpwr
wiola
2 lata temu
Może jakiś chociaż mały dokumencik o celebrytach pedofilach ?? Te dzieci tak samo boli jak ofiary księży.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić