Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Dominika Czerniszewska
Dominika Czerniszewska
|

"Tylko nie mów nikomu". Tomasz Sekielski zapowiedział drugą część dokumentu

22
Podziel się

W sobotę 11 maja 2019 roku Tomasz Sekielski opublikował dokument "Tylko nie mów nikomu" na kanale YouTube. To kolejna w ostatnich miesiącach produkcja o pedofilii w Kościele. Od premiery osiągnął już ponad 3 mln wyświetleń. Dziennikarz już zapowiedział drugą część.

Tomasz Sekielski nakręcił "Tylko nie mów nikomu"
Tomasz Sekielski nakręcił "Tylko nie mów nikomu" (ONS.pl)
bETbdpcl

Tomasz Sekielski planuje kontynuację "Tylko nie mów nikomu"

Film Tomasza Sekielskiego pokazuje kolejne przypadki pedofilii w polskim Kościele. Autor dociera do ofiar księży i nagrywa ich konfrontacje z oprawcami po latach. Premiera dokumentu "Tylko nie mów nikomu" miała miejsce w sobotę. Produkcja już stała się hitem w Internecie, a sam dziennikarz zapowiedział kontynuację.

bETbdpcn

Na antenie PolsatNews Tomasz Sekielski powiedział: – Będzie kontynuacja "Tylko nie mów nikomu", bo mamy jeszcze historie, które chcemy opowiedzieć. Jesteśmy to winni osobom, które opowiedziały nam o swoich dramatach. Czujemy odpowiedzialność.

Walka z pedofilią w Kościele nie może się skończyć na tym, że jeden czy drugi ksiądz zostaną wydaleni ze stanu kapłańskiego - przyznał autor dokumentu.

"Tylko nie mów nikomu" powstał w nietypowy sposób. Produkcja została sfinansowana z pieniędzy zebranych poprzez portal Patronite.pl. W zbiórce brało udział blisko 2,5 tys. osób, które przekazały łącznie ponad 450 tys. zł. - To przełom w niezależnym polskim dziennikarstwie - skwitował Tomasz Sekielski.

bETbdpct

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz także: Sekielski nakręcił film o pedofilii w Kościele. "Trzeba przerwać zmowę milczenia"
bETbdpcO
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(22)
gosse
3 lata temu
Jaki tam przełom? Film jest cieniutki i dłuuuugi. Część spraw przedpotopowa. Kilkanaście lat temu jak jechałem do Lichenia, to przewodniczka mówiła przed wjazdem: "Panowie, ściskać tyłeczki hah a"
Zenon
3 lata temu
moze druga część będzie o rabajach
Niech zgadnę
3 lata temu
Pokaz odbędzie się przed wyborami prezydenckimi w 2020 roku ...
bETbdpcP
Rav
3 lata temu
To czekam na film o partii Zielonych którzy chcieli legalizacji pedofilii. Szczególnie o panu Joschka Fischer, aktywnym - o ile mi wiadomo - polityku tejże partii. I o
Racjonalista
3 lata temu
1/”Nie mów nikomu” to nie film, lecz zwykły dwugodzinny reportaż!!! 2/Reportaż ten jest bardzo słaby artystycznie (powtarzane ujęcia krzyża, Matki Boskiej, przekleństwa, łączenie tematu wykorzystywania nieletnich z jedzeniem pierogów w knajpie i przekleństwa)!!! 3/Nie może też być dokumentem ani stanowić dowodu w sprawie, ponieważ częściowo nagrywany był ukrytą kamerą, a to nie jest żaden dowód dla sądu, o czym ten „słynny” reżyser winien wiedzieć!!! 4/Podejrzana jest moralność samej pokrzywdzonej, która jest zdolna do kłamstwa (przedstawia obcą jej osobę jako swojego męża), zatwardziała w swej dzikiej mściwości (kiedy ksiądz prosi o przebaczenie) oraz gra wyuczoną rolę, (najazdy okrężne kamery wokół jej osoby, udawana złość i żałość, przywoływanie co chwilę sakrum chrześcijaństwa, wyuczony i przemyślany tekst ataku na księdza tak, aby dogłębnie go pogrążyć, muzyka rodem z horrorów) co jaki taki fachowiec od razu wyłapuje, że ktoś wcześniej napisał dokładny scenariusz!!!
spokojny
3 lata temu
Ja czekam kiedy peknie z obzarstwa.To przerazajace.
emmu
3 lata temu
do Racjonalisty.... Ty chyba nie wiesz i nie zdajesz sobie sprawy z tego , jakie to zło i straszne przestępstwo- pedofilia!!!!! I niby dlaczego nie można pokazać tego ludziom, niech wreszcie otworzą oczy i księża pedofile zostaną skazani takimi samymi wyrokami jak inni świeccy przestępcy, dlaczego księża mają stać poza prawem!!!! tak trudno Tobie to zrozumieć??????
87
3 lata temu
Tylko nie mów nikomu ile ci zapłacili
gość
3 lata temu
Podobno Kuchci.ski na taśmach uprawiał nierząd z nieletnią . taśmy gdzieś ponoć są jak donoszą media.
aaaaaaaaaaaaa...
3 lata temu
Może wreszcie ktoś się weźmie za tych czarnych oszustów i zrobi z nimi porządek. Tą mafie trzeba zlikwidować bardzo szybko, żeby zapobiec dalszemu ogłupianiu ludzi. Teraz wiadomo dlaczego jest religia w szkołach. Mogą sobie wybierać dzieci do molestowania, a państwo im w tym pomaga, nie robiąc nic.
jasiek
3 lata temu
wspierajcie działania Pawła Bednarza a nie oglądacie filmy
Kazimierz.
3 lata temu
SEKIELSKI dobileś już do 200kg czy może już ważysz ponad 200 kg.
Diablica
3 lata temu
Do tych o wczesniej napisali ze jestem opetana hee zyjecie w sredniowieczu wierzycie w gusla a jak ktos mowi zle o ksiezach to atakujecie niestety czas zmierzyc sie z prawda koscielni fanatycy
bETbdpcH
Bydgoszczprze...
3 lata temu
Czekam na film o pedofilii wśród dziennikarzy.....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić