Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Jakub Tujaka06.12.17 (16:55)

TYLKO U NAS: Tajemniczy radiowóz z kamerą poluje na kierowców. Policja nie udziela informacji o tej operacji

Co robi biały dostawczak zaparkowany na poboczu? Chyba nikt nie może się domyślać, że realizuje tajną operację policji i poluje na kierowców. Nasz czytelnik zrobił mu kilka zdjęć, a zapytani o akcję funkcjonariusze nabierają wody w usta.
Fot. Czytelnik WP.pl

Nasz czytelnik z Krakowa zauważył nietypową sytuację i postanowił się nią podzielić. Chodzi o dostawczego Volkswagena, który był zaparkowany przy ruchliwej ulicy w Krakowie. Auto było wyposażone w kamery i inny sprzęt elektroniczny. Wszystko wyglądało na akcję policji skierowaną przeciwko kierowcom.

Fot. Czytelnik WP.pl
REKLAMA

Chodzi o ulicę Ujastek w Krakowie. Na zdjęciach widać, że wewnątrz auta są funkcjonariusze policji, a tuż przed pojazdem stoi tajemnicze urządzenie. Nie udało nam się ustalić, czy auto było tam po to, aby sprawdzać oświetlenie lub inne wyposażenie pojazdów, czy chodziło o pomiar prędkości, a może rejestrowanie wykroczeń za pomocą dodatkowych kamer. Rzecznicy policji powiedzieli, że nie mogą udzielić nam żadnej informacji.

Fot. Czytelnik WP.pl

Wygląda na to, że może to być kolejna akcja policji, która ma na celu kontrolowanie kierowców z wykorzystaniem nietypowych metod. Brak informacji na temat nieoznakowanego radiowozu nie napawa optymizmem i wywołuje jeszcze więcej pytań.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij