REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Jakub Zagalski09.12.18 (09:14)

"Ucho Prezesa" o uchodźcach i służbie zdrowia. Prezydent największym pośmiewiskiem

Stary uraz kolana znowu męczy Prezesa. Minister zdrowia zaleca operację, ale pani Basia ma o wiele lepszy i bezpieczniejszy sposób. Przynajmniej tak jej się wydaje.
Mat. prasowe

W odcinku "Jarosław i Metody" znowu pełno gościnnych występów. Tym razem jednak nie sparodiowanych polityków z różnych opcji, a specjalistów od medycyny alternatywnej. Kiedy minister zdrowia schował do torby kopertę i zalecił operację ("Ale zagranicą, bo nasi to spieprzą"), pani Basia z sekretariatu postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

Jednym z zaproszonych znachorów był chiński spec od akupunktury.

REKLAMA

- To szarlataństwo – narzekał Prezes z igłami wbitymi w twarz.

- Wszystkiego trzeba spróbować. Akupunktury też – stwierdziła pani Basia.

- A kto ma lepiej wiedzieć, jak Prezes? Szpile wbije, to od razu gość nieżywy – spuentował Mariusz, który miał zdecydowanie najlepsze kwestie w całym odcinku. Kiedy w gabinecie pojawił się tajemniczy cudotwórca przypominający Indianina, Mariusz podsumował:

- Tak lubimy tych Amerykanów, tacy demokraci, a Indian wybili prawie do zera. Chociaż z "Afromurzynami" już im tak nie poszło. A Ruscy dali radę. U nich nie ma ani tych, ani tych.

Mat. prasowe
"Ucho Prezesa" w Telewizji WP w niedzielę o 20:00

Innemu obiecywał, że jeśli wyleczy Prezesa, to oddadzą mu pół Polski.
- Pół Polski na lewo od Wisły, bo zawsze na komuchów głosuje – dodał wierny pomocnik Prezesa.

W odcinku dominują dowcipy sytuacyjne z udziałem rozmaitych uzdrowicieli, które uzupełniają bezlitosne żarty z prezydenta. Ten jak zwykle siedzi na korytarzu (zdążył już namiot rozbić) i robi z siebie pośmiewisko przed każdym, kto zawita pod drzwi gabinetu. Obecność obcokrajowców wykorzystał do zaprezentowania swojej znajomości języków obcych i wiedzy na temat ich krajów. Sami możecie się domyślić, jaki był tego efekt.

A najlepiej obejrzyjcie najnowszy odcinek "Ucha Prezesa" pt. "Jarosław i Metody" w Telewizji WP w niedzielę 9 grudnia o 20:00. Nie obejrzycie go na YouTube.

Przypominamy, że od początku czwartego sezonu "Ucho Prezesa" jest do obejrzenia wyłącznie w Telewizji WP i na platformie Showmax. Premierowe odcinki emitowane są w każdą środę (Showmax) i niedzielę (Telewizja WP).

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie NC+ (kanał 170) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij