REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas21.09.19 (15:49)

Ukraina. 8-letni chłopiec skoczył z 9. piętra. Znęcali się nad nim rodzice

8-letni chłopiec mieszkający na Ukrainie popełnił samobójstwo, wyskakując z okna mieszkania znajdującego się na 9. piętrze bloku. Dziecko przez lata miało być bite i dręczone przez swoich rodziców.
Getty Images

Chłopiec odebrał sobie życie. Do tragicznego zdarzenia doszło w mieście Enerhodar znajdującym się na południu Ukrainy. Według ustaleń policji i zeznać rodziców 8-letniego Antona, dziecko rozpędziło się i wybiegło przez okno na 9. piętrze.

Powodem samobójstwa miało być maltretowanie. Do dramatycznej decyzji pchnąć miały Antona działania jego rodziców, którzy jak twierdzą sąsiedzi, bili go i upokarzali. Nie inaczej miało być też chwilę przed jego skokiem z okna.

REKLAMA

Rodzice krzyczeli na chłopca za to, że ten zniszczył swoje ubranie. Słyszałam też, jak go bili. Potem wszystko ucichło i usłyszałam bieg dziecka. Minęło kilka sekund i nagle jego ciało uderzyło o ziemię – powiedziała sąsiadka rodziny.

Policja wszczęła dochodzenie. Po tym, jak rodzice 8-latka zostali przesłuchani, para opuściła wynajmowane w Enerhodarze mieszkanie i uciekła z miasta. Teraz dwójka dorosłych jest poszukiwana przez funkcjonariuszy. Jak donoszą zagraniczne media, mieli oni przyznać się do regularnego bicia syna za złe zachowanie - donosi metro.co.uk.

Anton nie zaliczył klasy i musiał powtarzać rok. Jego rodzice w ogóle się nim nie interesowali – powiedziała Oksana Zelenska, nauczycielka 8-letniego chłopca.

Zobacz także: Pieszy aż się przewrócił. Wstrząsające nagranie z Ukrainy

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij