Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na

Ukrywał kilogramy marihuany i mnóstwo gotówki

9
Podziel się

Ok. 4,5 kilograma marihuany wartej blisko 230 tys. zł oraz pokaźną ilość gotówki policjanci znaleźli u 32-latka z Dobrzyniewa Dużego (woj. podlaskie). Z takiej ilości narkotyków można było przygotować około 32 tys. „działek”.

Ukrywał kilogramy marihuany i mnóstwo gotówki
(Policja)

Białostoccy policjanci od jakiegoś czasu obserwowali 32-latka. Przy wsparciu funkcjonariuszy Służby Celnej weszli do jego domu oraz pomieszczeń firmowych. Na miejscu przekonali się, że ich podejrzenia były uzasadnione.

*Mężczyznę aresztowano na trzy miesiące. *Usłyszał zarzuty uprawy konopi innych niż włókniste oraz udziały w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających, za co grozi mu nawet do 12 lat.

Autor: Izabela Kowalik

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

KOMENTARZE
(9)
Olo
6 lat temu
To pokazuje nieudolność i słabość Państwa polskiego. Gonią zielarzy a Warszafka miliony malwersuje. No ale mogło by się okazać że zalegalizowanie zdecydowanie by pogorszyło wyniki finansowe koncernów farmaceutycznych a do tego lobby dopuścić nie może.
Otaku
6 lat temu
Właśnie DLATEGO trzeba zalegalizować marihuanę...ludzie mają pomysł na biznes,a tu prawo przeszkadza... :\
sdfghjk
6 lat temu
większość osób czytających nie wie że marychę się pali, nieprzerobioną, tylko rozdrobnioną palcami w lufce, fajce lub skręcie. 1 gr to wstęp do zabawy. 1 skręt to od 1.5 gr- 2gr.
oj
6 lat temu
Smieszne. Z 10 lat temu na terenie śląska psy wlazły na chatę gostkowi - to co tam znaleźli wystraszyło ich. Sprawa była utajniona bo pokazywała nieudolność i prymitywizm psów. I to był tylko 1 gość pracujący na własną rękę. Obrotny. Znaleźli w związku z kradzieżą prądu około 14 kg marychy.
pomnnb
6 lat temu
a dlaczego nie jest uregulowana ilosc posiadania to rozwiarze problemy z zamykaniem młodych do wiezien,nie mozna komus od tak zabierac woilnosci zycia
ass
6 lat temu
A ilu bandytów złapano w czasie obserwacji tego palacza ? Ilu złodziei samochodów ?
liczydło
6 lat temu
4,5 kg to 4500 g. 4500 g przez 32000 "działek" daje 0,14 g. Marihuanę podaje się kroplomierzem?
ss
6 lat temu
przeciez nic nikomu nie zrobil zlego !! moze i kupilby se wymarzony domek ??
siwy
6 lat temu
I po co ta podnieta - marihuana leczy a nie zabija .Rozumiem naloty na sprzedawców fajek i wódy.Kto umarł z powodu używania marychy? Ilu ludzi umiera z powodu nadużywania alkoholu i tytoniu?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić