Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Uzbrojony po zęby szaleniec powstrzymany przez bohaterskiego mężczyznę

8
Podziel się

Posiadanie broni to w USA wciąż gorący temat, a wielu stanach nieustająco toczą się dyskusje nad zniesieniem albo ograniczeniem pozwolenia na broń. Tymczasem w Arlingnton, w Texasie, mężczyzna mający pozwolenie na noszenie ukrytej broni udowodnił, że jej posiadanie może czasem powstrzymać masowe morderstwo.

Pistolet
Pistolet (Pixabay.com, PDPics)
bEEuNKMR

Wszystko zaczęło się od zwykłej awantury w barze. W pewnym momencie, gdy barman próbował porozmawiać z agresywnym gościem lokalu, ten wyjął nagle pitolet i zastrzelił go. Barman zginął na miejscu - informuje dallasnews.com

Świadkiem tego zdarzenia był pewniem Teksańczyk, który w barze jadł posiłek. Miał pozwolenie na noszenie ukrytej broni. Widząc, że awantura przeradza się w jatkę, a mężczyzna jest niebezpieczny dla otoczeniai uzbrojony po zęby, wyciągnął pistolet i zastrzelił go. Napastnik oprócz broni z której wystrzelił, miał on jescze dwa załadowane pistolety i nóż.

Policja w Arlington tak skomentowała to zdarzenie: Bohater z Teksasu powstrzymał masowe morderstwo, które planował uzbrojony po zęby szaleniec.

bEEuNKNu
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(8)
dfdsfx
4 lata temu
I po to własnie powinniśmy mieć prawo do noszenia broni !!!!!!!!!!!!!! dajcie pozwolenie na brońńńńńńńńńń !!!!!!!!!!!!
pozdrawaim
4 lata temu
W Polsce też może każdy mieć broń dużego kalibru np colt 45 tyle że rozdzielnego ładowania pozwala na to ustawa z 2010 roku.
Olo
4 lata temu
To bylo w USA więc nic dziwnego - jak by to mialo miejsce np w Paryżu zginelo by z 10 osob gdyz ludzie zamiast wyciagac pistolety wyciagali by telefony i robili zdjecia.
bEEuNKNv
asa
4 lata temu
Pitolet- buahahaha!!! Popitoliło się redachtorkowi,co nawet na klawiature nie pojrzał....
viking
4 lata temu
u nas już by siedział,przekroczenie obrony koniecznej i inne pierdoerdoły.
Otaku
4 lata temu
Tak właśnie to działa. Człowiek z legalną bronią stara się zabić przestępce...gdyby był napad na sklep nie wahałbym się odstrzelić łba bandyty!
herr Tusk
4 lata temu
Ale fota ,plastikowy pistolet,wysiliło się O2.
Polak
4 lata temu
No i git
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić