o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Viktor Orban: Grozi nam niebezpieczeństwo z Zachodu

67
Podziel się

To niebezpieczeństwo, według premiera Węgier, "ściągają im na głowę" politycy w Brukseli, Belinie i Paryżu, którzy chcą, by Węgry przejęły ich politykę. - Tę politykę, która uczyniła ich krajami imigracyjnym i otworzyła drogę do schyłku kultury chrześcijańskiej oraz zdobywania pola przez islam – podkreślił w przemówieniu.

Węgierski premier zaznaczył, że otworzyło się nowe pole sporu z ONZ
Węgierski premier zaznaczył, że otworzyło się nowe pole sporu z ONZ (East News)
bDziGIWd

Węgierski premier oświadczył też, że rząd nie będzie patrzeć bezczynnie na fakt, że są osoby, które działają na rzecz realizacji planu Sorosa. Amerykańskiemu finansiście George’owi Sorosowi władze węgierskie zarzucają chęć sprowadzenia do Europy milionów imigrantów.

- Jeśli będzie trzeba, rząd użyje jeszcze silniejszej broni prawnej – zapewnia Orban. Premier wymienił tu przede wszystkim pakiet projektów ustaw antyimigracyjnych, który rząd niedawno złożył w parlamencie.

bDziGIWf
Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Macron z wizytami w Europie Środkowo-Wschodniej. Do Polski i Węgier nie przyleci

Jak podkreślił, zajmowanie się imigrantami będzie uwarunkowane uzyskaniem zezwolenia dotyczącego bezpieczeństwa narodowego.
Część zagranicznego wsparcia dla przyjaznych wobec migrantów organizacji pozarządowych zostanie przeznaczona na ochronę granicy, będzie przeprowadzona pełna lustracja finansowa i ci, którzy nie zrezygnują ze swych niebezpiecznych planów, po prostu będą mieli zakaz działalności, "choćby byli nie wiadomo jak potężni czy bogaci" - zaznaczył.

- Będziemy też walczyć na arenie międzynarodowej - zapowiedział Orban.

bDziGIWl

Vikotr Orban ocenił sytuację Węgier w przemówieniu, które otwierało jednocześnie kampanię Fideszu przed wyborami parlamentarnymi 8 kwietnia. Podkreślił, że obiecywał milion nowych miejsc pracy w ciągu 10 lat, a po ośmiu latach rządów tej partii powstało ich już 736 tysięcy.

Węgierski premier zaznaczył również, że otworzyło się nowe pole sporu z ONZ, który chce uchwalenia w grudniu strategii zarządzania wielkimi ruchami migracyjnymi. - Co prawda 80 procent państw członkowskich ONZ to kraje, z których ludzie wyjeżdżają, ale nie taki był cel stworzenia tej organizacji – mówi.

Orban ocenił, że walka, jaką toczą Węgry w tej dziedzinie, nie jest beznadziejna. Powołuje się na sojuszników w krajach Grupy Wyszehradzkiej, a w Austrii wskazuje na zwrot w "patriotycznym" kierunku.

Węgry czekają również na wynik wyborów we Włoszech 4 marca, gdzie znów może dojść do władzy Forza Italia byłego premiera Silvio Berlusconiego.

bDziGIWm

Źródło: tvn24.pl

bDziGIWG
KOMENTARZE
(67)
Dex_PL
3 lata temu
Brawo Orban! Sytuację trzeba określać w jasny sposób. W jego słowach można wyczuć tę rzecz, o której dawno zapomniano w Europie, a mianowicie - NORMALNOŚĆ! Polacy też popierają taką politykę. I to cieszy. Pozdrawiam rodaków.
Hungary
3 lata temu
Bardzo dobrze ,zycze wam jak i nam zebysmy nigdy sie nie dali zachodnim pseudopolityka zniszczyli swoj kraj i chca zniszczyc nasz ,teraz tylko czekac az do brukseli zaczna naplywac politycy ktorzy sa fanatykami islamu ,zbrojmy sie i szukajmy braci wsrod swoich ,zachod nigdy niue byl naszym przyjacelem i nie bedzie
Jezy
3 lata temu
Brawo Panie Orban
bDziGIWH
zzzzzzzzzzzz
3 lata temu
Brawo Orban
lera
3 lata temu
Brawo Orban!!!
Najnowsze komentarze (67)
tygrys 007
3 lata temu
Brawo !
Ja
3 lata temu
Niech żyje Orban ! Hosszú Orbán !
Prawda
3 lata temu
...otworzyła drogę do schyłku kultury chrześcijańskiej ... " U nas wybitnym specjalistą od tego dramatu jest Jarosław Kaczyński. A Orban się koleguje z nim i wykonuje polecenia Putina. Co wyraźnie widać. W jakie towarzystwo wpadliśmy? Dokąd zmierzamy?
Zenon
3 lata temu
Precz z lewactwem, precz z kolorową imigracja, precz z kE
Obserwator
3 lata temu
W jednosci siła !! Obecna EUROPA to już nie to samo co 20-lat temu.. A co będzie się tam działo za parę lat ?... Strach pomysleć ! Brawo Orban !..
stefan
3 lata temu
won z tymi dobrymi bojownikami islamskimi wonnnn
Ziggy
3 lata temu
Dobry kolorowy immigrant, to MARTWY immigrant.
Rtu
3 lata temu
To ty zmykaj z Polski i Europy
bDziGIWz
Diick
3 lata temu
Nie bez powodu było powiedzenie Polak,Węgier dwa bratanki i do bitki i do szklanki. Popieram ,popieram i tak trzymać . Musimy trzymać sie razem.
JL
3 lata temu
Europa zachodnia juz przepadła...
marian
3 lata temu
nie rozumiem tego lamentu Orbana i tych tutaj popierających go dlaczego Węgry nie opuszczą UNI tak samo polska bo chyba nikt nas jak także więgier nie trzyma na siłę w UNI
Bili
3 lata temu
Brawo,trzeba się bronić,choćby przed Brukselą..:)
xxx
3 lata temu
Następny nawiedzony.
Zawsze_Lewica
3 lata temu
Jeszcze Węgry nie zginęły. Jak widzę politycznie Węgrzy są dużo czystsi niż POlacy. Póki co w Polsce tylko się mówi o przekrętach poprzednich rządów, żadnych działań natomiast się nie wykonuje. Kiedy ta lustracja?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić