REKLAMA
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dominika Czerniszewska21.02.19 (12:00)

W rosyjskiej stołówce uczniowie znaleźli podejrzane mięso. Miało macki!

Na stołówce szkolnej w rosyjskiej miejscowości Jurgamysz jeden z uczniów znalazł nietypowy kawałek mięsa. Określili je jako "istotę z mackami". W rozwiązaniu sprawy zaangażował się kurgański departament edukacji.
Vkontakte

Na szkolnej stołówce miał miejsce nieprzyjemny incydent. Jeden z uczniów znalazł kawałek mięsa, który miał "białe macki". Zrobił fotografię, po czym udostępnił ją na rosyjskim portalu społecznościowym VKontakte. Zdjęcie szybko zdobyło popularność w sieci.

Kucharz na obiad podał klasyczny rosół. Mięso miało pochodzić z lokalnej rzeźni. Na stronie internetowej radia RMF24 przeczytamy, że szkoła zarzeka się, iż "zupa została ugotowana z najwyższej jakości duszonej wołowiny".

REKLAMA

Rodzice uczniów żądają wyjaśnień. W rozwiązaniu sprawy zaangażował się kurgański departament edukacji. Użytkownicy portalu zaczęli na własną rękę prowadzić śledztwo w sprawie dziwnego mięsa. Większość z nich uważa, że "istota z mackami" to wnętrze policzka krowy z gruczołami ślinowymi. Często tym kawałkiem karmi się psy.

Część internautów uważa, że to dobrze, że uczniowie karmieni są naturalnym mięsem, a nie wypełnionym hormonami Natomiast inni poczuli się oszukani i twierdzą, że jakość produktów jest niższa niż deklaruje szkoła.

Źródło: RMF24

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Afera z mięsem z chorych krów. Jak konsument może uchronić się przed niebezpiecznym mięsem?

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij