o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Arkadiusz Stando
|

"Wąż" na Prima Aprilis w Google Maps. Przez cały tydzień będzie można zagrać w kultowego "Snake'a"

8
Podziel się

Pamiętacie klasycznego "Snake'a", który pojawił się na Nokii 6110? Do dziś powstało wiele jego odmian, a oto kolejna. W ramach Prima Aprilis w Google Maps możecie jeździć transportem publicznym zamiast węża i zbierać pasażerów.

"Snake, czyli "Wąż", na 1 kwietnia (Prima Aprilis) w Google Maps
"Snake, czyli "Wąż", na 1 kwietnia (Prima Aprilis) w Google Maps (google maps)
bDXIeTAR

"Snake" to jedna z najbardziej ikonicznych gier na komórki. To pierwsze, co przychodzi mi na myśl tuż po usłyszeniu słowa "Nokia". Dziś za pośrednictwem aplikacji Google Maps na Android lub iOS możecie zagrać w "Snake". Opcja będzie dostępna przez cały tydzień.

Jak zagrać? Jeśli wejdziecie dziś do Google Maps (o ile macie w miarę aktualną wersję aplikacji) na pasku wyszukiwania powinniście już zauważyć węża. Standardowo w tym miejscu mamy trzy kreski, które sugerują rozwijanie pobocznego menu. Wersję na przeglądarki znajdziecie tutaj.

bDXIeTAT

A więc rozwijamy dodatkowe menu, a następnie szukamy opcji "Zagraj w węża". Po chwili uruchomi się gra, wybieramy miasto. Zamiast węża jesteśmy jednym z charakterystycznych dla danego miasta transportów publicznych. Są to np. londyńskie autobusy, tramwaj z San Francisco czy tokijskie metro.

Prima aprilis w Google Maps

Google od lat świętuje prima aprilis poprzez zabawne modyfikacje Google Maps. Chociaż "Snake" jest czymś budzącym nostalgię, bywają lepsze przykłady. W poprzednich latach Google świętowało pierwszy dzień kwietnia w ciekawszy sposób.

W 2015 roku na ulicach wirtualnego świata mogliśmy zagrać w klasycznego "Pac-Mana". To było coś! W ubiegłym roku Google również trafiło w gusta dzisiejszych dwudziesto i trzydziestolatków. Wchodząc do Google Maps mogliśmy wziąć udział w poszukiwaniu Wally'ego, z "Gdzie jest Wally?". Pełną listę żartów Google'a znajdziecie tutaj.

bDXIeTAZ
bDXIeTBu
KOMENTARZE
(8)
już wiem
2 lata temu
Przypomniałem kasuje to z każdej lokalizacji coś robiłem.
ja wiem o czy...
2 lata temu
Do czego oni się nie chcą przyznać ze to nie tak jak wyglada
pomyślę
2 lata temu
I palcem po mapie i sprawdzam i jakoś inaczej tak na biało pewnie za pół roku przez przypadek okaże się że to nie tak jak czujesz
bDXIeTBv
blus7wino
2 lata temu
Wiecie coś co mnie interesuje...
Gruby placek�...
2 lata temu
Lololololololololol
LCF44
2 lata temu
Ocknijcie się baranki , przez wszystkie oczy patrzy jeden : ) ! ! ! Przez wszystkie oczy patrzy jeden na siebie , przez lustro : ) Nieważne co mówicie , nieważne co robicie , wszytko to ja ;)Kochaj bliźniego jak siebie samego 😉
sgfs
2 lata temu
Stando,gimbazo popraw tytuł na stronie o2.p bo jest napisane "Niespodzienka....."a nie niespodzianka.
Robertuś
2 lata temu
Ale super ! Z radości cały czas podskakuje i nie mogę się nadziwić ! Dziękuję ci GOOGLE. Wybaczam Ci teraz nawet łamanie praw w zbieraniu różnych informacji z kont i tego co wyszukujemy i nieuczciwym przekazywaniu, przetwarzaniu informacji o twoich użytkownikach (uznane pozwy), oraz robienia statystyk i wmuszaniu nam reklam. O Jak fajnie...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić