REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Piotr Kalsztyn16.04.18 (20:02)

Wciąż dostaje listy od żony. Kobieta nie żyje od 2 lat

Chris Point otwiera kopertę z kartką od swojej zmarłej żony w każde urodziny.
#hellomynameis / Twitter

Kate Granger zmarła w 2016 roku na raka. Przed śmiercią napisała serię kartek urodzinowych dla swojego męża. Włożyła je do kopert, a na każdej znalazła się data, kiedy może ją otworzyć – informuje The Independent. Całość włożyła do kartonu i schowała pod łóżkiem.

Chris kilka dni temu obchodził 41 urodziny. Ostatni list od żony udostępnił na Twitterze. Możemy w nim przeczytać, jak jego żona próbuje dodać humoru do całej sytuacji. Pyta m.in., czy wszystkie jego włosy już zniknęły. Wyznaje mu również miłość po wsze czasy.

REKLAMA

*Brytyjczyk podkreśla, jak wielkie znaczenie mają te listy. *Zaznacza, że otwarcie koperty wiąże się z wielkimi emocjami. Przyznaje, że tęskni za żoną, a dzięki listom, czuje się, jakby była obok niego. Ostatni list przeczyta w wieku 65 lat.

Twitter

*Kobieta zdecydowała się przerwać leczenie nowotworu w 2012 roku. *Chciała w ostatnich latach życia poświęcić się opiece nad innymi. Pracowała jako lekarz w placówce medycznej. Tuż przed śmiercią udało jej się zebrać 250 tys. funtów dla placówki, która zajmuje się leczeniem chorych na raka.

*Zobacz także: Lekarze odradzali jej ślub. Nie posłuchała *

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij