REKLAMA
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Piotr Kalsztyn16.04.18 (20:02)

Wciąż dostaje listy od żony. Kobieta nie żyje od 2 lat

Chris Point otwiera kopertę z kartką od swojej zmarłej żony w każde urodziny.
#hellomynameis / Twitter

Kate Granger zmarła w 2016 roku na raka. Przed śmiercią napisała serię kartek urodzinowych dla swojego męża. Włożyła je do kopert, a na każdej znalazła się data, kiedy może ją otworzyć – informuje The Independent. Całość włożyła do kartonu i schowała pod łóżkiem.

Chris kilka dni temu obchodził 41 urodziny. Ostatni list od żony udostępnił na Twitterze. Możemy w nim przeczytać, jak jego żona próbuje dodać humoru do całej sytuacji. Pyta m.in., czy wszystkie jego włosy już zniknęły. Wyznaje mu również miłość po wsze czasy.

REKLAMA

Brytyjczyk podkreśla, jak wielkie znaczenie mają te listy. Zaznacza, że otwarcie koperty wiąże się z wielkimi emocjami. Przyznaje, że tęskni za żoną, a dzięki listom, czuje się, jakby była obok niego. Ostatni list przeczyta w wieku 65 lat.

Twitter

Kobieta zdecydowała się przerwać leczenie nowotworu w 2012 roku. Chciała w ostatnich latach życia poświęcić się opiece nad innymi. Pracowała jako lekarz w placówce medycznej. Tuż przed śmiercią udało jej się zebrać 250 tys. funtów dla placówki, która zajmuje się leczeniem chorych na raka.

Zobacz także: Lekarze odradzali jej ślub. Nie posłuchała

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij