o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

We Włoszech zgwałcono Polkę na oczach jej chłopaka

275
Podziel się

Czterech napastników najprawdopodobniej afrykańskiego pochodzenia zgwałciło Polkę nocą na plaży we włoskim Rimini. Mężczyznę dotkliwie pobito, a następnie na jego oczach doszło do wielokrotnego gwałtu kobiety.

Policję wezwali przechodnie
Policję wezwali przechodnie (Reuters)
bDYIXnOZ

Włoskie media podały, że młode polskie małżeństwo było na wakacjach w Rimini z grupą rodaków. Ostatnią noc wakacji 26-latkowie spędzali na plaży, gdzie zostali napadnięci przez czterech mężczyzn. Napastnicy zgwałcili kobietę, a mężczyznę kilka razy uderzyli w głowę, w wyniku czego ten stracił przytomność. Oboje zostali też ograbieni.

Po tym, jak grupa mężczyzn odeszła, zakrwawioną i będącą w szoku parę zauważyli przechodnie, którzy wezwali policję. Kobietę przewieziono do szpitala.

Według prasy napastnikami byli prawdopodobnie cudzoziemcy pochodzący z północnej Afryki.

bDYIXnPb
Zobacz także: Terroryzm w Europie

Konsulat RP w Mediolanie poinformował, że zajmuje się sprawą napadniętych Polaków i że będą mieli zapewnioną wszelką opiekę. Władze Rimini w wydanym oświadczeniu wyraziły głębokie oburzenie tym, co się stało, podkreślając, że doszło tam do "brutalnego i bestialskiego ataku" oraz "aktu okrutnej agresji". Wyraziły pełną solidarność z parą oraz zadeklarowały udzielenie im wszelkiej pomocy i wsparcia.

"Zwracamy się z apelem do obywateli, by współpracowali z siłami porządkowymi informując o każdym elemencie, który może być przydatny w śledztwie" - wezwały władze popularnej miejscowości nad Adriatykiem.

bDYIXnPh

Szef tamtejszej policji Maurizio Improta powiedział włoskiej agencji prasowej ANSA, że sprawcy byli zapewne pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Napad na polskich turystów komentują włoscy politycy

Senator rządzącej Partii Demokratycznej Francesca Puglisi oświadczyła, że w Rimini doszło do "oburzającego, brutalnego ataku". Polityk zaapelowała do sił porządkowych, by uczyniły wszystko, aby zapewnić postawienie sprawców przed wymiarem sprawiedliwości.

Lider prawicowej Ligi Północnej Matteo Salvini powiedział: "Jeśli złapią sprawców, więzienie nie wystarczy. Powtarzam od dawna, potrzebna jest chemiczna kastracja".

bDYIXnPi

Giorgia Meloni z prawicowego ugrupowania Bracia Włoch uznała, że kraj przypomina "najgorsze fawele w Ameryce Południowej". Jej zdaniem to rezultat nieobecności państwa i bezkarności przestępców oraz braku porządku. Meloni wyraziła solidarność z polskimi turystami.

Policja apeluje do mieszkańców o udzielenie wszelkich informacji, które mogą pomóc w ujęciu sprawców.

Źródło: riminitoday.it, tvp.info.pl

bDYIXnPC
KOMENTARZE
(275)
arekgdynia
4 lata temu
pisalem w pakecie KBKAK przynajmniej sie czlowiek obroni przed watacha bandziorow...
Realista
4 lata temu
A w zachodnich mediach ani słowa o Afrykańczykach. Poprawność polityczna robi swoje, no ale przecież to byli rodowici włosi....
op
4 lata temu
Ci wszyscy z Afryki niech zostana w Afryce ! i tyle w temacie
bDYIXnPD
Ais
4 lata temu
Kilka lat temu w Warszawie zostala zgwalcona zbiorowo moja koleżanka. . na oczach swojego meza .. ostatnio glosno bylo o tej sprawie.. kibole wyszli po 2 latach na wolność a ona żąda zadość uczynienia i wysokiego odszkodowania .. dlaczego nikt o tym glosno nie mówi co dzieje się na Polskich ulicach z udziałem polskich bandytów..Ale jak akcja jest z udziałem innej nacji za granicą to wszyscy uginają tamtym jaka..
sceptyk
4 lata temu
Kastracja chemiczna ? To tylko czasowe ograniczenie popędu. Chirurgiczna jest bardziej skuteczna. I taka będzie kara, kiedy Europa wstanie z kolan i odrzuci kajdany poprawności politycznej.
ona
4 lata temu
niedawno 2 Polaków gwałciło przez kilka dni Polkę !!!! , przestancie z tymi emigrantami , wszystko zalezy od człowieka a nie jego skóry czy pochodzenia
grisza
4 lata temu
czekam,. kiedy zgwałcą Macarona
hary z tybetu
4 lata temu
pokażmy im polska goscinnośc
B
4 lata temu
Oby jej hivem nie zarazili :(biedna dziewczyna jak ona sobie z tym poradzi
Szkoda że tra...
4 lata temu
Napadły i PObiły bambusy,męża tej pani(a nie chłopaka,chłopaka to może ma Biedroń) i okradli ,a kobietę zgwałcili grupowo i wielokrotnie.
Ja
4 lata temu
Przylączam się😠
Mamdosc
4 lata temu
Jak czytam takie rzeczy, to normalnie nóż w kieszeni się otwiera. Co musiał czuć narzeczony widząc jak jego kobietę gwałci to bydło... Ludzie w moim wieku,i przez to psychika zryta na całe życie...zapraszam ich do siebie, z chłopakami ich miło przywitamy.
al
4 lata temu
to przez iluminatów tzw sekte to oni rządzą demokracją
bDYIXnPv
kristof-legni...
4 lata temu
Zdziwieni , Włochy to już ciapolandia ! ,
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić