o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
|

Weronika Rosati walczy z byłym partnerem. Śmigielski złożył wniosek w sądzie

44
Podziel się

Weronika Rosati zapewnia, że jej były partner nie interesuje się dzieckiem. Według tabloidu Robert Śmigielski złożył do sądu wniosek o ustalenie obowiązku alimentacyjnego. Chce też widywać się z córką.

Weronika Rosati walczy z Robertem Śmigielskim
Weronika Rosati walczy z Robertem Śmigielskim (East News)
bDIJySER

– Milczy przez pół roku, nie zapyta, co się dzieje z Eli, czy rośnie, czy chodzi, czy jest zdrowa, czy czegoś jej potrzeba, a potem przez dwa dni bombarduje mnie e-mailami, co tam u jego kochanej córeczki, a mnie zarzuca blokowanie kontaktów - mówiła Weronika Rosati w jednym z wywiadów o Robercie Śmigielskim.

Jak donosi "Super Expresss", lekarz w lutym złożył wniosek o o ustalenia miejsca pobytu oraz sposobu sprawowania opieki nad małoletnim dzieckiem. Robert Śmigielski zaznaczył, że chciałby zajmować się Elizabeth naprzemiennie.

Zobacz także: ZOBACZ: Poruszona Rosati: "Mam nadzieję, że będę wzorem dla mojej córki"
bDIJySET

Poza tym ortopeda zaznaczył we wniosku, że na czas trwania postępowania nie chce, by Rosati wywoziła córkę poza granice kraju. Gdyby aktorka musiała wyjechać za granicę w celach zawodowych, dziecko miałoby być pod jego opieką.

Tabloid podaje również, że w piśmie Śmigielski deklaruje, że od października 2018 r. nie mógł zobaczyć córki. Co miesiąc natomiast płaci alimenty w wysokości 4 tys. zł i taką kwotę podał we wniosku alimentacyjnym.

bDIJySEZ

Przypomnijmy, że Weronika Rosati i Robert Śmigielski rozstali się tuż po narodzinach córki pary. Aktorka oskarżyła lekarza o przemoc domową. Udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyjawiła, że ortopeda miał używać wobec niej przemocy fizycznej i psychicznej. Sprawa jest w sądzie.

bDIJySFu
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(44)
Ida_WaWa
2 lata temu
Rosati to rozpieszczone DUŻE DZIECKO, które chciało LALĘ do niańczenia i będzie się NIĄ teraz zasłaniać przed DOROSŁOŚCIĄ :)
Raff
2 lata temu
Dzieje sie cos zlego z kobietami, kupujesz jej kwiaty, a one idzie do sadu o molestowanie, o co chodzi?
Walić PiS i p...
2 lata temu
Co za czasy że teraz kobieta powie przemoc i facet jest odrazu na straconej pozycji bez prawa głosu w obronie a ona ilu już miała i każdy ja gnebil? Czas się zastanowić nad soba
bDIJySFv
Enter
2 lata temu
Walcz Robert! Trzymamy kciuki!
laska
2 lata temu
Mezczyzna w dzisiejszym swiecie to tylko dawca nasienia i pieniedzy ... ha ha ha
Najnowsze komentarze (44)
D.
2 lata temu
Udzieliła ściemnionego wywiadu, w którym swoje nagminne, dochodowe rozstania z o wiele starszymi facetami tym razem uzasadnia kolejną bajeczką. Alienatorka i alimenciara jakich wiele.
Wanderer
2 lata temu
płaci AŻ 4.000 ... nawet 4.000 USD nie byłoby wysoką kwotą... przecież miłość ojca do córki nie zna ceny znajomy olbrychskich chyba zarabia więcej niż kosztują "waciki"
Babcia 70 tka...
2 lata temu
Myślę, że dla dobra dziecka i Waszego prestiżu zawodowego powinniście dojść do porozumienia. Kobieta zawsze może się wymówić, że była wściekła na postępowanie ojca dziecka ale nie chce już dalej tego drążyć. Córka rośnie i będzie potrzebne jej świadomość istnienia ojca.
jagrazka
2 lata temu
zamiast czytać o praniu brudów małżeńskich wolelibysmy czytać o wielkich rolach pani Rosati dzieki nich pospadały by nam kapcie z nog co mieliśmy obiecane
Dh
2 lata temu
Niech se walczy ,g nas to obchodzi
Nie rozumiem ...
2 lata temu
do sądu?!weź normalnie idź i baw swoje dziecko a nie pytaj obcych o pozwolenie,to twoje z ciebie,ty je splodziles bo gdyby nie ty nie było by dziecka! Ty sądzisz a nie ktoś za ciebie!ty decydujesz!!!
Jaga
2 lata temu
Nocnikowy wzór dla córki.
Anka
2 lata temu
Tak, tak lecz sie Weronika a nie walcz.Wybierz tylko dobrego lekarza bo bzdura goni bzdurę.
bDIJySFn
adam
2 lata temu
to ta od "nocnika" ???
adam
2 lata temu
dlaczego u celebrytów jest "partner" a u reszty konkubent ???
Najlepszy kom...
2 lata temu
Wyrażę to w rytm piosenki ``oh oh aha ah o o o ah ah'' bittrax on the skarp
maja
2 lata temu
a czy to partner pluciowy?
pax
2 lata temu
chciala kasiore a nie milosc to niech teraz cierpi. Tatus wychowal.. kasiorka musi sie zgadzac..
ajwajajwaj
2 lata temu
Rosati to żenada i kpina
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić