o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
|

Weronika Rosati wyjechała z kraju. Boi się o swoje bezpieczeństwo

89
Podziel się

Weronika Rosati musiała zrezygnować z roli w serialu TVN. Jej sytuacja finansowa nie jest najlepsza.

Weronika Rosati wyjechała do USA
Weronika Rosati wyjechała do USA (East News, East News)
bDIDwCPV

Weronika Rosati postanowiła otwarcie powiedzieć o tym, co spotkało ją, kiedy pozostawała w związku z Robertem Śmigielskim. Aktorka doznała przemocy fizycznej i psychicznej, dlatego postanowiła rozstać się z chirurgiem-ortopedą. Według "Życia na gorąco", lekarz nie czekał długo i już znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety.

Śmigielski spędził niezwykle miłe popołudnie w jednej z warszawskich kawiarnii. Towarzyszyła mu piękna brunetka. Były partner Rosati nie przejmuje się tym, że przeciwko niemu zostały postawione zarzuty.

Zobacz także: ZOBACZ: Poruszające wyznanie Weroniki Rosati: "Polskie gwiazdy stanęły za nią murem"
bDIDwCPX

W trudnych chwilach Weronika może liczyć na ojca, Dariusza Rosati. Polityk nie omieszkał złożyć zeznań na policji na temat tego, co działo się w związku córki. To do niego zadzwoniła aktorka w krytycznym momencie i o wszystkim poinformowała. Mimo że gwiazda nie utrzymuje już kontaktu z ojcem swojego dziecka, to i tak boi się o swoje życie.

Jak podaje "Na żywo", Rosati wyjechała niedawno do Los Angeles. Pretekestem była jej impreza urodzinowa, ale jak dowiedział się tygodnik, Weronika zamierza pobyt przedłużyć. Podobno aktorka zadzwoniła do Edwarda Miszczaka, aby poinformować go o tym, że nie pojawi się w nowej produkcji TVN. Weronika Rosati na razie pozostanie za oceanem, ponieważ boi się o bezpieczeństwo swoje i córki.

Odmowa dyrektorowi programowemu wiele kosztowała gwiazdę. Jej sytuacja finansowa nie jest idealna. Wciąż jeszcze nie ustalono kwoty alimentów, które będzie płacił Robert Śmigielski. W Ameryce Rosati wynajęła małe mieszkanie, a adres znają tylko najbliżsi.

bDIDwCQd
bDIDwCQy
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(89)
wrrrr
2 lata temu
Ciekawe ma trudności finansowe a wyjechała do los Angeles i wynajęła mieszkanie!
olo
2 lata temu
A czy tatuś dziecka jest pozbawiony praw rodzicielskich, jesli nie to wyjazd dziecka bez jego zgody jest "rodzicielskim uprowadzeniem" i jest to karalne
sigi9
2 lata temu
lubie Rosati ale gwiazda do niej nie pasuje
bDIDwCQz
Anty rossati
2 lata temu
Brzydka, klamliwa kobieta. Z każdym Pan z którym była ma wytoczone jakieś procesy .
Ida_WaWa
2 lata temu
Poczuła się zaszczuta ? Takie są konsekwencje wylewania pomyj z nocnika. Tej Pani już dziękujemy !
Najnowsze komentarze (89)
wrrrrr!
rok temu
Tak, ty paskudna, dziewczyno! Toci nic nieda! PRZED PROBLEMAMI PSYCHICZNYMI NIE UCIEKNIESZ, SŁYSZAŁAM, ŻECHCESZ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO, i ŻE ...
Do Weroniki i...
2 lata temu
Prosze zapoznać sie z przemową ks. Piotra Glasa "YouTube" na temat rzeczywistości w jakiej żyjemy. Trzeba być ostrożnym i świadomym przy podejmowaniu decyzji.
Yoda
2 lata temu
pustostan w głowie tej dziewczynki jest potężny
maro
2 lata temu
pustostan w głowie tej dziewczyny jest potężny
Darek
2 lata temu
Jeśli nie daje rady powinna zgodzić się na opiekę naprzemienna lub dziecko powinno być z tym rodzicem który potrafi je utrzymać.
ina
2 lata temu
Damskiego boksera,należny nazywać po imieniu i mówić o tym głośno. Tak samo jak należy nazwać po imieniu chciwą, zawistna pijawkę lubiąca żyć na cudzy koszt. Pijawkę idącą po trupach po cudze pieniądze.
olek
2 lata temu
A niedawno czytałem, jak się skarżyła, że pan doktor przez pół roku nie zadzwonił, nie zapytał co z dzieckiem. Doktor już się prowadza z piękną, młodą brunetką więc Werki chyba już nawet kijem metrowym nie dotknie.
elli
2 lata temu
haha zazdroscicie jej ze wyjechala do Stanow dlatego te wpisy pelne zazdrosci i hejtu a obrazanie kogos jest tez karalne.wystarczy namierzyc wasze ip i przestajecie byc anonimowi.
bDIDwCQr
ed
2 lata temu
gnojowisko celebrytów
ojciec rydz
2 lata temu
robi koło siebie arene, a przecież już jest znana ze smrodu jaki się za nią ciągnie od lat już za młodu była znana z lekkiego życia też seksualnego, zeluwa zdarta mocno przechodzona i cały czas afery koło niej powinna się cieszyć że ktoś ją puknął! do Izraela niech jedzie!!
Dno
2 lata temu
Dno dno i jeszcze raz dno
antykomuch
2 lata temu
Jaki tatuś, taka córka. Typowa postkomunistycznej rodzinka...
ja
2 lata temu
No i musi iść do roboty. Do roboty w filmie oczywiście. Jakim? Znając jej upodobania niech szybko myśli bo latka lecą.
stefan
2 lata temu
ten tatus zdrajca i klamca powinien tez iśc vonnnnnnnnnnnnnnnnn
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić