o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Wiceprezydent Warszawy o paradzie równości. "Geje i lesbijki są stały się głównym problem rządu"

32
Podziel się

Paweł Rabiej uważa, że to co się dzieje wokół parady równości ma niewiele wspólnego z szacunkiem dla drugiego człowieka. - Po podpisaniu deklaracji LGBT rozpętała się kulturowa wojna - mówi. - To ostry spór za który odpowiedzialny jest Rafał Trzaskowski - ripostuje Sebastian Kaleta.

Paweł Rabiej przekonuje, że Polska jest na szarym końcu poszanowania praw  dla osób LGBT
Paweł Rabiej przekonuje, że Polska jest na szarym końcu poszanowania praw dla osób LGBT (PAP, Wojciech Olkuśnik)
bEDXmwZh

- Parady równości są dla każdego. Zarówno osób homoseksualnych, jak i wierzących. Promują przede wszystkim wolność i miłość. To, co się dzieje wokół nich, ma niewiele wspólnego z szacunkiem dla drugiego człowieka. Mam wrażenie, że po podpisaniu deklaracji LGBT rozpętała się kulturowa wojna - powiedział Paweł Rabiej na antenie Polsat News.

Wiceprezydentowi Warszawy odpowiedział nowo wybrany wiceminister sprawiedliwości. - To jest ostry spór, którego źródłem są Rafał Trzaskowski i Paweł Rabiej. Sami stworzyli ten twór. Prezydent Warszawy siłą promuje skrajnie ideologicznie postawy. Od dwóch dni nie ma jego reakcji. Sytuacja osób homoseksualnych nie jest problemem w stolicy - uważa Sebastian Kaleta.

bEDXmwZj

Rabiej przekonywał, że Polska jest na szarym końcu pod względem poszanowania praw dla osób LGBT. - Parada była świetna. Nie każdy powinien brać w niej udział, ale nie może zabraknąć szacunku dla praw człowieka. W pierwszej kolejności trzeba zająć się problemem osób najbardziej wykluczonych - tłumaczył.

- Narzucenie pewnych programów nie jest dobre dla rodziny. My tego nie robimy. Dziwi mnie, że władze Warszawy nie były w stanie wycofać patronatu. We Wrocławiu mieliśmy atak na księdza, który jest wynikiem nagonki na kościół. Osoby o innej orientacji nie boją się wyjść na ulicę, a księża mają taki problem. W dyskusji publicznej prowadzone są antyklerykalne narracje - odpowiedział Kaleta.

Zobacz także: Zobacz także: „Tęczowa msza” na Paradzie Równości. Neumann: nie przeproszę
bEDXmwZp

Źródło: Polsat News

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEDXmwZK
KOMENTARZE
(32)
Sen ator
2 lata temu
Geje do GEJOWA - niech wyjada
Gość 1956
2 lata temu
To jest ciekawe ile siły maja homoseksualiści . Musi ich byc w wielu państwowych instytucjach.Z tad takie poparcie.Propnuje z liścia dla każdego milusińskiego a dla trzsskowskiego specjalne trzaśnięcie z podwujnego liścia .Kocham Rosję wie jak rozprawić sie z milisinskimi..
z boku
2 lata temu
Trudno degenerację tęczową nazwać paradą "równości". Właściwym słowem jest tu zbezczeszczenie ze znieważaniem. O przepraszam! Zapomniałem, że tu w tęczowym środowisku przedefiniowano to co od wieków dla innych ludzi było oczywiste. Równie dobrze można powiedzieć np. jak ktoś komuś napluł w twarz, że to dajmy na było to obmycie wodą zwłaszcza teraz w pełnym słońcu ten karygodny i chamski występek może się zmienić - patrząc pod słońce - w paradę ... no właśnie czego? Bo na pewno nie równości ...
bEDXmwZL
Mateusz
2 lata temu
Przenieść stolicę do Krakowa.
Wiera
2 lata temu
Zaprowadzi się ekschibicjonistow na blok nr 12
Mustafa
2 lata temu
rabiej lubi kiche
gość
2 lata temu
Rabiej przekonywał, że Polska jest na szarym końcu pod względem poszanowania praw dla osób LGBT - A jakie to są te prawa, czy oni podlegają innym prawom niż normalni heteroseksualni. Przypominam wszystkim, że przywileje są wrogiem prawa i jest niesprawiedliwe wobec pozostałej części społeczeństwa zapewniającej istnienie życia i populacji kraju.
Luiza
2 lata temu
niby dlaczego wszystkich ma interesować co się dzieje u kogoś w łóżku
87
2 lata temu
Rabiej , POgrywaj sobie, pogrywaj. Walcz z kościołem, walcz , aż przyjdą muzułmanie. A oni wiesz co robią z takimi jak ty.
ballermann
2 lata temu
pan sobie jako samorzadowiec w buty rzadu w sprawach zboczencow nie wchodz. juz co wolno wojewodzie, to nie tobie s.
22
2 lata temu
ten kaleta to przypomina mi taką parówę pierwszego sortu
Rav
2 lata temu
Problem w tym, że w Warszawie prawie nie ma Warszawiaków. Są przyjezdni, głównie lemingi o zredukowanych zwojach mózgowych. Wyrwali się z wioch i udają nowoczesnych, wykształconych. Ale uwaga - wieś to niekoniecznie wiocha, to raczej obecnie niektóre części Warszawy, Krakowa.
Jontek
2 lata temu
Kochom mojo łowiecke. Cymu sie śmiejecie i nie wpuscocie na parade? Kiedy bede móg sie z nio łozenić?
bEDXmwZD
CNNNC
2 lata temu
Pedofile chca seksualizowac nasze dzieci w szkolach . Warszawiacy sa za pedofilem aby tylko nie PIS . To jest prawdziwa tragedia .
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić