Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na

Wiceszef PE chce wprowadzenia j. arabskiego do polskich szkół

301
Podziel się:

Zdaniem Bogusława Liberadzkiego (Wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego) Polska powinna przyjąć uchodźców. Sposobem na integrację miałoby być z kolei wprowadzenie języka arabskiego do polskich szkół.

Profesor Bogusław Liberadzki
Profesor Bogusław Liberadzki (YouTube, Bogusław Liberadzki)

Eurodeputowany krytykuje politykę prowadzoną przez polski rząd. - Poważny problem może czekać dopiero rząd następny. Gdyby nawet doszło do procesu przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości, to zajmie to kilka lat i nie wiadomo jaki będzie rezultat – powiedział Liberadzki.

- UE nie będzie musiała nas karać "oficjalnie" za nieprzyjmowanie migrantów. Zostanie po prostu podjęta decyzja o zmianie alokacji środków finansowych w nowej perspektywie budżetowej po roku 2020. I to będzie elegancko przeprowadzone. Jako największy beneficjent środków unijnych stracimy wtedy najwięcej – ocenił w rozmowie z Fakt24.

Zdaniem profesora Liberadzkiego dobrym rozwiązaniem problemu integracji ludności z krajów bliskiego wschodu byłoby wprowadzenie do polskich szkół języka arabskiego. - Moim zdaniem można by przyjąć np. 200 studentów z Bliskiego Wschodu na studia w Polsce. Nie widzę też powodów, by nie rozważyć, aby w każdym powiecie, 2-3 liceach na powiat wprowadzić jedną godzinę języka arabskiego. Przecież ludzie jeżdżą do Egiptu, do Tunezji! Czy to byłoby coś złego? Nie chciałbym, by sprowadzać migrantów i skoszarować ich w Polsce, napiętnować. Bo z tego rodzi się patologia! - stwierdził.

Profesor Bogusław Liberadzki dostał się do Parlamentu Europejskiego z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej. 18 stycznia 2017 roku został wybrany wiceprzewodniczącym PE.

źródło: fakt24

Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(301)
plk
5 lata temu
Polska od 2020 będzie płatnikiem netto. Będą oszukiwać , nie będzie wpłacanych składek. Chyba aż tak głupi żeby to zrozumiec nie jesteś ,panie Libertyński.
mm
5 lata temu
Zacznij od siebie gnoju. Przyjmij do domu parę rodzin arabskich.
kolorowa
5 lata temu
już czytać tego nie mogę, godzina arabskiego dziennie, godzina ich religii, potem na zajęciach praktycznych szycie burek, no to może począwszy od liceum zaczniemy im nasze dziewczyny wypożyczać? a czego będziemy wymagać od imigrantów? zeby nam pozwolili się się w cztery litery całować??!!!! W tym względzie daje pierwszeństwo Liberadzkiemu! Smiało proszę pana!
Hello
5 lata temu
Chyba ich pogielo niech ucza angielskiego to jest światowy jezyk. Po co komu arabski jak nikt w te miejsca nie jeździ.
Cichociemny
5 lata temu
Co, wyschnie źródełko, które poi nasze ,,elity" ? Czyżby zadłużanie naszego kraju nie będzie już takie łatwe? a szkoda xD
Filemon
5 lata temu
Z tego co wiem to polski w niemieckich szkołach jest zakazany
fen
5 lata temu
powiem tak , jak go spotkam to recznie mu wytlumacze stanowisko Polakow w tej sprawie
El
5 lata temu
A kto to miałby się zintegrowć? Po głowie pobity!!!!!
liberadzki w ...
5 lata temu
adres do psychiatry wysłać liberadzkiemu
wara od POLSK...
5 lata temu
to są normalnie jaja jak melony - pokładam się ze śmiechu - szkoła zakładania burek też ?
polak
5 lata temu
ŻE CO?! Niech się Achmedy uczą Polskiego i co najwyżej będą mogli pooglądać nasz kraj w telewizji. Integracja przez dopasowanie się gospodarza do gościa... phi!
mario55
5 lata temu
pan boguslaw liberacki ma chyba dosc powazny problem, jak wytlumaczyc sie przed swoimi saudyjskimi mocodawcami ze Polskie kobiety nie chodza jeszcze w burkach a na czele panstwa nie stoi ajatollach jakistam. Nie wie tez tea pan jak odpowiedziec na pytanie szejkow z arabii saudyjskiej, dlaczego Ziemia Polska w wiekszosci nalezy jeszcze do Polakow a nie saudow. Wspolczuje temu panu. :(
Wolna polska ...
5 lata temu
Śmiechu warte już lecimy przyjmujemy uchodźców polska nie będzie tańczyła jak nam zagrają te czasy już minęły innie damy się zastraszyć jeśli będzie trzeba to weźmiemy sprawy w swoje ręce a wy nie będziecie decydować za nas Polaków za naszym być albo nie być nie będzie z naszego kraju tego co teraz dzieje się zachodem
Polak
5 lata temu
Jak mówi pewna piękna pieśń: Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz ni dzieci nam germa.... arabił?! WTF O.o WALIĆ PO, Nowoczesną i innych folksdojczów Merkelowej.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić