o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. oprac. Maciej Deja
|
aktualizacja

Wiosna kontra mobbing. Sylwia Spurek zabiera głos

28
Podziel się

Wiosna i mobbing - od publikacji postu Przemysława Stefaniaka, młodego działacza z Lublina, który twierdzi, że jest ofiarą przemocy psychicznej, te dwa słowa łączy się wyjątkowo często. - Wyjaśniamy sprawę - zapewnia Sylwia Spurek w rozmowie z WP.

Sylwia Spurek deklaruje pomoc przy przeciwdziałaniu mobbingowi w Wiośnie
Sylwia Spurek deklaruje pomoc przy przeciwdziałaniu mobbingowi w Wiośnie (East News, PIOTR MOLECKI)
bDgwkYth

Kandydatka z wielkopolskiej listy Wiosny w wyborach do Parlamentu Europejskiego i była zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich mówi Wirtualnej Polsce, że ani w Wiośnie, ani u niej nie ma tolerancji dla takich zachowań. - Wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą, jak ja podchodzę do takich sytuacji - mówi Spurek.

Kandydatka Wiosny nie chce komentować zachowania Krzysztofa Śmiszka, z którym kontaktował się skrzywdzony działacz z Lublina. Partner Roberta Biedronia napisał mu, że nic nie wie o procedurach antymobbingowych. Osoby, do których poradził się zgłosić młodemu działaczowi, nie pomogły mu. - Trudno mi się odnosić do zachowania Krzysztofa Śmiszka. Przez kilkanaście ostatnich dni nie miałam z nim żadnego kontaktu. Natomiast zapewniam, że są procedury. Jest wyznaczona właściwa osoba w zarządzie, która zajmuje się tymi sprawami - przekonuje Spurek.

bDgwkYtj

Zarząd Wiosny czeka, ale działa

Skargą Przemysława Stefaniaka zajmuje się wiceprezeska Wiosny, Gabriela Morawska-Stanecka. W czwartkowej rozmowie poinformowała Wirtualną Polskę, że czeka na oficjalne zgłoszenie od młodego działacza. Spurek zastrzega, że nie może wchodzić w jej kompetencje, ale deklaruje gotowość pomocy.

Zobacz także: Pożar na warszawskim osiedlu. "Potężny wybuch"

- Jestem prawniczką. Jeżeli będzie taki sygnał ze strony zarządu, bardzo chętnie przyjrzę się procedurom antydyskryminacyjnym i antymobbingowym, które partia wypracowała. Jeśli będzie potrzeba, to wesprę zarząd w takiej analizie i ewentualnych dalszych działaniach. Teraz najważniejsze jest wyjaśnienie tej sprawy i zadbanie o komfort osoby, która ją zgłasza - wyjaśnia Spurek.

bDgwkYtp

Masz news, ciekawy film lub zdjęcie? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl. Opiszemy najciekawsze historie i materiały!

bDgwkYtK
KOMENTARZE
(28)
......
rok temu
partia zboczeńców chce rządzić normalnymi-no jak zgodzimy sie na taki cyrk???Zamiast ich leczyć to są pokazywani-coś tu jest nie tak.
Jannek
rok temu
"ani w Wiośnie, ani u niej nie ma tolerancji dla takich zachowań" - a co innego miałaby powiedzieć? Kozak w kuluarach maślak przed kamerą i tyle.
Słupsk
rok temu
Na wyborach nie pedałujemy
bDgwkYtL
Uważny
rok temu
Knajacki język, chamstwo i buta to prawdziwe oblicze wiosny, a cha i jeszcze to finansowanie z zagranicy, kukiełka Biedroń łamie konstytucję i prawo.
TĘCZOWY
rok temu
Biedroń nie bij MATKI
Najnowsze komentarze (28)
fik
rok temu
Nie znając składu osobowego partii Wiosna , piszesz herezje o znieważającej treści ziejące nienawiścią. W tej partii są ludzie zasługujące na szacunek. "Normalni", jak ich nazywasz, uprawiają seks w sposób nienormalny, według twojej mentalności, jak dewianci.
Emerytka po n...
rok temu
Pani dr Spurek rzekomo zajmowała się w biurze RPO sprawami szeroko pojętej równości...Nie doszły mnie wieści o tym, jakie to sukcesy odniosła w tej kwestii (tzn. co konkretnie zrobiła w okresie pobierania kasy z potrącanych mi z emerytury osoby niepełnosprawnej podatków) - odczułam natomiast, że urodziłam się w niewłaściwym roku, więc - jako kobieta - na osiągnięcie wieku emerytalnego musiałam czekać dłużej niż do ukończenia 60. roku życia...
Leon
rok temu
Nie ma tolerancji do takich zachowań? A przecież tacy tolerancyjny, hihi
Sylwia
rok temu
Jasne jasne i jeszcze raz chlopak musi zrobic papierologie bo zarząd jak zwykle bedzie robic wielkie oczy i umywac rece.
serwek
rok temu
Mowa o tolerancji nie ma nic wspólnego z Wiosną . Oni nie wiedzą co to jest! Mamy tego dowód ataki na uczucia religijne chrześcijan oraz na Kościół! Jak nie będziemy się temu sprzeciwiać to następny krok atak na Polaków chrześcijan. Na świecie są grupą najbardziej prześladowaną. Rocznie zabija się ok.90000 chrześcijan! Jeszcze jedno nie pozwólmy ,aby muzułmanie zabierali nam przestrzeń na ulicach i chodnikach, bo oni rozkładając dywaniki na ulicy czy chodniku zawłaszczają sobie na własność tą ziemię. Prawo szariatu jest dla nich ważniejsze niż prawo polskie. Oni są w naszym kraju i muszą szanować nasze prawo i zwyczaje, a jak nie to deportacja. Chcą się modlić mogą w domu lub w meczecie . Jak zobaczycie taką sytuację to wołajcie policję!
TĘCZOWY
rok temu
Biedroń nie bij MATKI
Samą aferą
rok temu
jest już to że coś takiego powstało
Słodziaczku
rok temu
jaka wiosna ??? LATO wszędzie lato wszędzie
bDgwkYtD
Maciek
rok temu
Wybory tuż tuż...Zaczyna się oczernianie przeciwników.To akurat Polacy potrafią.Widocznie wiosna komuś przeszkadza.A naród głupi i to kupi
Jozef
rok temu
RPO pomoze -pomylilem sie w tej partii nie moze interweniowac
Endi
rok temu
Idzie wiosna, tylko się nie schylaj, Ała ała.....
Rrr
rok temu
Na szczęście lato bliżej i wiosnę będą pamiętać jak zeszłoroczny śnieg
lewak
rok temu
I tak głosuje na wiosne
artur
rok temu
Biedroń jej połamie szczęke!!!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić