Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Władimir Putin krytykuje Gretę Thunberg za przemówienie w ONZ. "Miła, ale zmanipulowana"

25
Podziel się

Prezydent Rosji skomentował wystąpienie szwedzkiej aktywistki podczas szczytu klimatycznego w Nowym Jorku. - Wytłumacz krajom rozwijającym się, dlaczego mają nadal żyć w biedzie - zwrócił się do Grety Thunberg Władimir Putin.

Władimir Putin skomentował przemówienie Grety Thunberg
Władimir Putin skomentował przemówienie Grety Thunberg (PAP/EPA, Valery Sharifulin)
bEKaRALF

Szczyt klimatyczny w Nowym Jorku miał miejsce na początku poprzedniego tygodnia. Odbył się w przeddzień debaty generalnej Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjendozonych. Wzięli w nim udział szefowie rządów i państw z około 60 krajów. Swoje przemówienie zaprezentowała również Greta Thunberg.

- Ludzie są chorzy, umierają, a wy potraficie tylko mówić o pieniądzach. Młodzi ludzie zaczynają rozumieć waszą zdradę i nie pozwolimy wam od tego uciec. Nie powinnam być tutaj. Powinnam wrócić do szkoły, po drugiej stornie oceanu. Ukradliście moje marzenia i moje dzieciństwo swoim pustymi słowami. Jak śmiecie - mówiła szwedzka aktywistka. Po jej słowach rozległy się oklaski.

bEKaRALH

Do słów 16-latki odniósł się Władimir Putin. - Jest miła, ale źle poinformowana. Została zmanipulowana do przedstawienia nierealnych żądań. Idź i wyjaśnij krajom rozwijającym się, dlaczego mają nadal żyć w biedzie, zamiast być jak Szwecja. Godne ubolewania, że niektóre grupy wykorzystały nastolatkę do osiągnięcia własnych celów - powiedział prezydent Rosji, cytowany przez agencję Reuters. Nie zdradził jednak, o jakie grupy chodzi.

Zobacz także: Debata w TVP. Spór na linii Sasin-Kosiniak-Kamysz. Poszło o „ruski węgiel”
bEKaRALN

Źródło: reuters.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEKaRAMi
KOMENTARZE
(25)
Ciemniaki,
2 lata temu
Sprawdzcie sobie kto to wszystko ufundowal.
grzes
2 lata temu
Bylo do przewidzenia ze wielcy tego swiata z tego przemowienia zrobia sobie jaja i nic poza tym...Tym bardziej ze dziewczyna na pewno juz dzis nie bardzo pamieta o czym mowila....Powiedziala co jej kazano plus odrobina aktorstwa...
Bfgfgcg
2 lata temu
Piękny artykuł - jedno ma rację i drugie ma rację, a prawda leży po środku. Metoda reguły/ dyrektywy generalnej dla wszyskich jest niesprawiedliwa- nie uwzględnia różnic w rozwoju gospodarczym i zasobności finansowej różnych państw. Czyli od bogatych powinno wymagać się więcej, by u siebie wprowadzali nowoczesne technologie eko w jak największej skali.
bEKaRAMj
Greta vs fasz...
2 lata temu
Ekstaza PiSowskich i faszystowskich trolli - Putin nie lubi Grety tak jak wy.
szafran69
2 lata temu
z taka geba ciezko byc milymi
zibi
2 lata temu
Gorąco polecam obejrzeć na youtube film BaldTV " O Grecie......" Zobaczycie co to jest manipulacja masami, komu służy Greta, jak wygląda sprawa ocieplenia klimatu i dwutlenku węgla i wiele,wiele więcej świetnie opracowane i podane.TO WARTO OBEJRZEĆ ! ! !
JasnePełne
2 lata temu
Przecież wiadomo o jakie grupy chodzi, nie rżnijcie głupa!
E.T.
2 lata temu
Pierwszy raz z nim się zgadzam
ktoś
2 lata temu
Putin to bardzo mądry i inteligentny gość. Niedocenianie go jest mocno nie rozważne...
smacznego
2 lata temu
Stalin tez miał swojego kucharza , i co pagib, zjadł nie świeże naleśniki
anty smog
2 lata temu
Odezwał się niemiły manipulant.
bald
2 lata temu
wpiszcie na youtube "bajka o grecie i zlym dwutlenku wegla" to otworza sie wam oczy
1
2 lata temu
Ludzka bieda i głód zmusi cie do kapitulacji
bEKaRAMb
&*.
2 lata temu
Półkuli na której mieszka i potężnych polityków (Putin) nawet nie śmiała ruszyć. Zaczęła podskakiwać do prezydenta USA, ale ominęła Kanadę, Brazylię i pozostałe państwa Ameryki Łacińskiej. Atak celowany w wybrany punkt.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić