Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
10.03.16 (07:50)

Wokalista AC/DC traci słuch. Polski profesor spieszy z pomocą

Brian Johnson, wokalista legendarnego zespołu z Australii, głuchnie. Jego przypadkiem może zająć się prof. Henryk Skarżyński, który jest znanym na całym świecie otolaryngologiem.
Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY

Muzyk ma przyjechać do Polski na konsultacje. Dopiero wizyta w Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach pozwoli jednoznacznie stwierdzić, czy i jak można pomóc 68-letniemu wokaliście. Profesor Skarżyński zapewnia, że jego ośrodek odnosi sukcesy w niemal każdym przypadku leczenia częściowego lub całkowitego zaniku słuchu - informuje Fakt.

Jako pierwsi w świecie zaczęliśmy leczyć częściową głuchotę stosując elektroniczne dopełnienie nawet resztkowego słuchu. W Centrum wykonujemy codziennie około 70 operacji, w tym prawie wszystkie poprawiające jakość słyszenia. To wielokrotnie więcej niż gdziekolwiek na świecie – mówi gazecie prof. Skarżyński.

REKLAMA

Zespół musiał przerwać swoją trasę koncertową w USA. Odwołano dziesięć koncertów. Powodem było nagłe pogorszenie słuchu u wokalisty. Wstępne badania wykazały, że jeszcze jeden koncert mógłby kosztować Johnsona utratę słuchu.

AC/DC to zespół hard rockowy pochodzący z Australii. Jego założycielami są Angus i Malcolm Young. Grupa powstała w 1973 roku w Sydney i od tego czasu wydała 17 albumów.

Zobacz także:

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij