Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Jan Muller14.02.17 (17:30)

Wpisał się do hasła Wikipedii. Tak został VIP-em

Wejście na zamkniętą imprezę tylko "na krzywy ryj" nie wystarczy. Poza bezczelnością przydaje się też umiejętność edytowania Wikipedii.
Facebook.com/Adam Boyd

Ostatniej nocy poszedłem na koncert, ale weszliśmy za późno i mieliśmy słaby widok na scenę. Po pijanemu wpisałem się do artykułu o zespole w Wikipedii udając rodzinę i to zadziałało! Dzięki temu wszedłem do strefy VIP-ów - stwierdził Adam Boyd.

Nie wiadomo, w jaki sposób ta sztuczka miała zadziałać. Prawdopodobnie oszust pokazał artykuł z Wikipedii ochroniarzowi, który na tej podstawie wpuścił go, jako członka rodziny. Tego Adam jednak nie zdradził.

REKLAMA

*Za dowód musi wystarczyć zdjęcie i zrzut ekranu z Wikipedii. *Według wpisu był kuzynem wokalisty i autorem jednego z hitów grupy. Artykuł przywrócono już do właściwiego stanu. Czy Boyd skłamał? Pewności nie ma, choć faktycznie historia zmian pokazuje, że 10 lutego o godz. 20.28 ktoś w opisany sposób zmienił treść hasła o zespole The Sherlocks. Zdjęcie też nie jest absolutnym dowodem, choć kąt z którego je zrobiono może wskazywać na sekcję dla VIP-ów.

Facebook.com/Adam Boyd

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij