o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Wróżka Izabella Dajwłowska o klientach: "Faceci przychodzą z dramatami”

20
Podziel się

Wróżka Izabella Dajwłowska w programie Rozmowy Błańskiej opowiedziała o rozterkach, które dławią kobiety i mężczyzn do niej przychodzących. Po 30 latach doświadczeń przyznała, że stereotypem jest obraz kobiety emocjonalnej i mężczyzny myślącego logicznie, który ogląda się za młodszymi partnerkami i kasą.

Wróżka Izabella Dajwłowska o klientach: "Faceci przychodzą z dramatami”
(youtube.com)
bEpxCslN

Kobiety bardzo często są mocno wyrachowane i dążą do swoich celów również w związkach i relacjach, ale zawsze ubiorą to w jakąś ideologię” - zauważyła.

Wyjawiła, że zdrada damsko-męska rzadko bywa problemem w związkach. Dużo częściej osamotnieni mężczyźni zdradzają swoje partnerki z… rodziną.

Zdrada nie musi dotyczyć drugiej kobiety. Może być tak, że mężczyzna zdradza nas z siostrą, kolegami. Że z nimi ma bliższą więź, niż ze swoją kobietą. Takich zdrad jest znacznie więcej, niż tych z Kryśką z klatki obok. – mówiła w wywiadzie.

bEpxCslP

Zobacz także: Kulisy branży wróżbiarskiej. Zdemaskowaliśmy jasnowidza

A jak reagują mężczyźni, którzy u wróżki upewniają się, że zdradza ich kobieta? „Taką myślą, no to ja jej pokażę. Odetnę kranik z kasą”. Dajwłowska twierdzi, że potrzeba zemsty charakteryzuje wszystkich zdradzanych – i kobiety, i mężczyzn. „Urażone kobiety też żądają kary. Potrzebujemy zadośćuczynienia żeby zamknąć temat”.

Dajwłowska opowiedziała o przypadku swojej klientki, która zdradziła męża. Para próbowała zachować małżeństwo i postanowiła zawalczyć o nie. Niestety, jak twierdzi Dajwłowska, zapomnienie dla mężczyzn jest bardzo trudnym wyzwaniem.

bEpxCslV

Ten mężczyzna codziennie ją pyta: dlaczego ty mi to zrobiłaś, możesz mi powiedzieć? Jak mogłaś mi to zrobić. Ja cię tak kochałem. Ze strachu przed powtórką, postawił warunek: skasuj facebooka, ona skasowała. Ale gdy teraz bierze telefon do ręki w jakimkolwiek calu, on od razu pyta: pokaż, co ci napisał. On nie umie iść dalej i to nie zapowiada się najlepiej”.

Zdaniem Dajwłowskiej trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Zauważa, że wiele osób nie potrafi dorośle odnotować końca związku, uszanować faktu, ze partner nie chce być z nimi.

„Nie można przy czymś trwać i trwać, czasem trzeba odejść. Klientka z wczoraj. Po 9 latach wróciła z Holandii. Wyjechała tam, wyszła za mąż za Holendra. Półtora roku temu mąż stwierdził, że się rozwodzi. I ona te półtora roku mieszkała nadal w tym domu, prała, gotowała, opiekowała się nim. Ale nie ze względu na pieniądze. Tak bardzo chciała i tak bardzo się poświęcała, cały czas wierzyła, ze tym poświęceniem, tym oddaniem zmieni tę sytuację. A tymczasem robiąc to, zaprzepaściła szansę na powrót. Sprawiła, że on przestał ją szanować".

bEpxCslW

"Gdyby po rozwodzie trzasnęła drzwiami i wyszła, mogłaby uratować to małżeństwo. Bo to dałaby mu szansę na zawalczenie o nią, wymagałoby od niego jakiejś aktywności, musiałby przyjechać do niej, do Polski, zadzwonić, cokolwiek. Ona drażniła go tym poddaństwem. Obrażał ją w domu, ona tego słuchała i on utwierdzał się w przekonaniu, że to jest człowiek bez własnej wartości. Ona u mnie uświadomiła sobie, że w ten sposób dostarczyła mu argumentu, utwierdziła tylko jego wyobrażenie”.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEpxCsmq
KOMENTARZE
(20)
ola
2 lata temu
polacy sa biedni nie maja kasy szkoda czas tracic na nich
Nick
2 lata temu
"Może być tak, że mężczyzna zdradza nas z siostrą, kolegami. Że z nimi ma bliższą więź, niż ze swoją kobietą. Takich zdrad jest znacznie więcej" Dobre xD Czyli wypad z kolegami na piwo to zdrada :D Normalnie co to za ideologia...
ananke50
2 lata temu
Trzeba myśleć wcześniej, a nie już po fakcie.
bEpxCsmr
ananke50
2 lata temu
Same bzdury!
Anna
2 lata temu
Same dramaty. Wróżka facetowi powie że żona zdradza, to na pewno zdradza. Uśmiać sie można. A jak nie zdradza? Ile związków tak wykończyła?
real
2 lata temu
Nikt nie potrafi dokładnie przewidzieć przyszłości ale za to można "odgadnąć" czyjąś sytuację patrząc na człowieka. Każdy ma wypisane na twarzy swoje problemy, a do tego pomaga fakt, że kobiety nie umieją ukryć emocji. Nawet na ulicy można zauważyć która jest szczęśliwą i spełnioną mężatką, a która jest sama, . A wróżka.... to osoba która po wyglądzie "odgaduje" przyszłość
ZORRO
2 lata temu
JAKA TA BABA = WRÓZKA MUSI BYC PUSTA SKORO DAJE TAKIE RADY
kacha
2 lata temu
baby same pchaja sie do facetów w szczęśliwych zwiazkach by rozbic skoro im nie wyszło to i inna niech sie nie cieszy , rozwalają z czystej zazdrości , mściwości by tylko zaszkodzić ! faceci szanujcie swoje żony bo inne jeszcze gorsze niż wam sie wydaje i patrza jak kasę złapać i zaliczyć nockę !
za autostradą
2 lata temu
dziewczyny do towarzystwa... s
bartek
2 lata temu
wszyscy wiedzą że mając na uwadze status społecznościowy tzn im większe w dokum ty ważniejsza postać... to jest tylko jedna kandydatka i to z uszami większymi niż pamela
pyrzowice lot...
2 lata temu
najważniejsza osoba w tamtym miejscu z pewnością będzie zadowolona z przeprowadzonej inwestycji... ale to już robota zarządcy ciekawe.
.
2 lata temu
W Talmudzie napisano, że wędrowny kupiec musi mieć stosunek z żoną co sześć miesięcy, robotnik trzy razy w tygodniu, a badacz Tory w każdy piątek wieczór. Ponieważ chasydzi uważają się przede wszystkim za uczonych w Piśmie, trzymają się tej dyrektywy.
ehh
2 lata temu
wróżki - KK się wyśmiewa, a za zabobonami latają, drzewom też cześć oddajecie? Wiecie co to w ogóle jest efekt horoskopowy?
bEpxCsmj
jo
2 lata temu
"u wróżki upewniają się, że zdradza ich kobieta" buhahaha nic dziwnego, że ich zdradzają jak oni we wróżki wierzą
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić