Wróć na
Seweryn Dracki
|
aktualizacja

Wybory 2019. Krystyna Pawłowicz studzi nastroje: Poczekajmy

48
Podziel się

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiet Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz, w tych wyborach parlamentarnych nie startowała. Czyżby dlatego dorzuciła łyżkę dziegciu do beczki miodu zwycięskiego obozu Jarosława Kaczyńskiego?

Wybory 2019. Krystyna Pawłowicz studzi nastroje: Poczekajmy
(East News)

Niesforna, niesterowalna z niewyparzonym językiem. Chyba właśnie tak wszyscy zapamiętamy posłankę PiS - prof. Krystynę Pawłowicz.

Koniec końców jej postawa i problemy, które miała z nią nawet matczyna partia doprowadziły do tego, że tej kontrowersyjnej postaci w nowym Sejmie zabraknie. W wyborach 2019 roku Krystyna Pawłowicz po prostu nie wystartowała.

Czy jednak trzymała kciuki za swoją dawną formację albo pogratulowała jej (niemal pewnego) zwycięstwa? No, nie...

- Czekajmy jednak na ostateczne oficjalne wyniki PKW... Jeszcze mogą być zmiany... - studziła nastroje na Twitterze.

Czyżby objawiła się nam "Kasandra" Pawłowicz?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(48)
wik
8 miesięcy temu
Nie piszcie o niej profesor bo nim nie jest.
333
8 miesięcy temu
nie martw się spaslaku na salatke ci nie braknie
jerzy
8 miesięcy temu
Jaką profesor? Chyba mistrzynię świata w braku manier i kobiecości.
Pinus3
8 miesięcy temu
... komentować wypowiedzi Pawłowicz, to przecież nie ma żadnego sensu ...
Hary
8 miesięcy temu
Tej postaci już dziękujemy
Najnowsze komentarze (48)
Konrad
8 miesięcy temu
Pani Krystyno, moja radość , że nie będę musiał Pani oglądać w sejmowych ławach jest naprawdę ogromna. Mam też nadzieję , że nie będą Pani pokazywać również w mediach i że jak najszybciej odejdzie Pani w polityczny niebyt. Zaręczam - nikt nie będzie za Panią tęsknił. Była Pani totalnym nieporozumieniem i było mi wielokrotnie wstyd , że pochodzimy z tego samego kraju .
erazm
8 miesięcy temu
Ja zapamietam profesor Pawłowicz jako wspaniałą posłankę o wysokej inteligencji, broniącej gorąco swych racji, walczcej jak lew z lewakami, propagującej wartości chrzecijańskie i doskonałą prawniczkę. Należała do nielicznej grupy fachowców wśród bezmyślnej masy źle wychowanej gawiedzi.
stop korupcji...
8 miesięcy temu
prezes był wyraźnie rozczarowany "zwycięstwem" pis, ba chce szukać winnych a wśród winnych najwięcej głosów dla pis odebrał człowiek który już raz go zdradził a mimo to prezes dał mu kluczową tekę ms i pg, potężna rzesza osób poszkodowanych przez bandytów w prokuratorskich i sędziowskich togach, wyborców bardzo zdeterminowanych, nie głosowała już tym razem na pis bo Ziobro ich perfidnie oszukał, co innego mówił w telewizorach a co innego odpowiadał poszkodowanym, w sprawie mojej matki z Radomia potwornie pokrzywdzonej przez skorumpowanych prokuratorów i sędziów 3 razy potwierdzał, że w Polsce pod rządami tzw prawa i sprawiedliwości sędziowie mogą brać łapówki całkowicie bezkarnie bo na to im pozwala konstytucja i nawet skarga nadzwyczajna nic tu zmienić nie może a bandzior, który ją potrącił na pasach, który potem korumpował policjantów, biegłych, prokuratorów i sędziów a na koniec samego pg Ziobrę MUSI BYĆ NIEWINNY
galimBA
8 miesięcy temu
Pani profesorem jest czy się to komuś podoba czy też nie ! Gościówa niemożliwa : mówi i robi co uważa a to wielka odwaga w dzisiejszych czasach - ona idzie pod prąd, choć obśmiewana przez lewactwo i stale ukazywana w krzywym zwierciadle niczym Wiedźma z rolą główną Angelina Jolie. LUDZISKA ODCZEPCIE SIĘ WRESZCIE OD NIEJ!!! Ma prawo myśleć i mówić jak chce i można się z tym zgadzać albo nie , ale absolutnie NIE WOLNO NIKOGO OBRAŻAĆ ( jak to często słabi emocjonalnie lewacy robią) ani UPOKARZAĆ ANI OPLUWAĆ !!! OBUDŹCIE SIĘ LUDZIE WRESZCIE ! BO TAK NIE MOŻNA !!!
siostra krych...
8 miesięcy temu
Czy musicie tego śmiecia podnosić zamiast go przydeptać?
ta baba
8 miesięcy temu
wymaga leczenia psychiatrycznego
Goran
8 miesięcy temu
To nie jest profesor,to nie jest kobieta ....to ,,Coś" zlazło z drzewa i udaje człowieka
jan paweł II
8 miesięcy temu
...............BRAWO KRYSIU !!!!--CZEKAMY !!!!.........................................
werter
8 miesięcy temu
oby miała rację
rob
8 miesięcy temu
takich wiecej polek
JADZIAMAGISTE...
8 miesięcy temu
ONA NIE JEST ŻADNYM PROFESOREM,JEST DR HAB. NAUK PRAWNYCH A ZATRUDNIONA BYŁA NA STANOWISKU PROFESORA. NIE PISZCIE GŁUPOT.
emeryt
8 miesięcy temu
Babcia Pawłowicz,proszę założyć sobie pampersa na tyłek,bo pewnie Krycha z racji wieku je używa i więcej się nie wypowiadać,bo twoich bzdur i głupot nikz z Polaków już dawno nie słucha.Wielka profesor,która pewnie pracę pisała na temat pasania kóż,krów i owiec.
alek
8 miesięcy temu
na innych mówili profesor a nie mieli matury
luk
8 miesięcy temu
Krystyna Pawłowicz NIE JEST profesorem i nigdy profesorem nie była ! Jest tylko BYŁĄ nauczycielką akademicką prowincjonalnej "uczelni" w Ostrołęce. Tam też cieszą się, że Pawłowicz nie będzie już uczyć.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić