o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Wybory parlamentarne 2019: Czarzasty: wiem, kiedy PiS przegra

6
Podziel się

Zdaniem Włodzimierza Czarzastego PiS wygrał wybory, bo realizował programy socjalne, które są bardzo ważne dla Polaków. Wyjawił też, kiedy jego zdaniem PiS przegra. - Za cztery lata - stwierdził lider SLD. Paweł Kukiz przepowiada przyszłość PO.

Wybory 2019. Czarzasty: wiem, kiedy PiS przegra
Wybory 2019. Czarzasty: wiem, kiedy PiS przegra (PAP, Andrzej Grygiel)
bESJszYR

- Trzeba z pokorą podchodzić do tego sondażu. Żadna chyba partia jeszcze w Polsce nie miała tak silnego mandatu, jaki dostało teraz Prawo i Sprawiedliwość - stwierdził komentując wyniki wyborów parlamentarnych 2019 w programie "Kawa na ławę" w TVN 24 szef kancelarii premiera Michał Dworczyk. Dodał, że te wybory pokazują, że blisko 8 mln Polaków popiera PiS.

- Dwa dni temu nas nie było jako Lewicy. Teraz jesteśmy trzecią siłą, bardzo nas to cieszy - stwierdził Włodzimierz Czarzasty.

bESJszYT

Bardzo ostrożny w komentarzach był Krzysztof Bosak. Jego zdaniem należy się z nimi wstrzymać do czasu ogłoszenia ostatecznych wyników przez Państwową Komisję Wyborczą.

Zobacz także: Zobacz też: Jarosław Kaczyński o sondażowych wynikach wyborów

- Wynik nie jest rozczarowujący, ale osobiście liczyłem na więcej. Trzeba uderzyć się w piersi, komunikacja z obywatelami powinna być dużo bardziej skuteczna - przyznał Andrzej Halicki z KO. Zdaniem Halickiego opozycja ma około milion wyborców więcej niż PiS. - Przy tych transferach, manipulacji TVP, PiS swoim wynikiem nie osiągnął celu - większości konstytucyjnej - podkreślił Halicki.

bESJszYZ

- Wiem, kiedy PiS przegra. Za cztery lata stwierdził - Włodzimierz Czarzasty. Dodał, że PiS wygrał wybory dzięki realizacji programów socjalnych, na których zależy Polakom. Skrytykował też sejmową opozycję, która jego zdaniem nic nie zrobiła, by zdobyć poparcie Polaków.

Paweł Kukiz nie wyklucza przyspieszonych wyborów parlamentarnych za dwa lata. - Wystarczy tąpnięcie w gospodarce i będzie pozamiatane - mówił.

- Nie wykluczam, że SLD, Lewica jako całość, połknie Platformę, bo Platforma stała się jakaś taka nijaka - mówił Paweł Kukiz.

bESJszZa

Źródło: tvn24.pl

bESJszZu
KOMENTARZE
(6)
xxxx
2 lata temu
kto im to powiedział.....ten kto ich opłaca????
Jak to za 4 l...
2 lata temu
POKO spoko, TVN i Wybiórcza ogłosiły przecież że teraz PIS przegrał. Oj Czarzasty, co ty wąchasz chłopie...
zdzichu
2 lata temu
Znalazł się wróżbita , ciekawe czy wywróży sobie że zniknie za 4 lata wraz z Kukizem , którego połknie PSL . Lewica + SLD + Biedroń = 12% co daje każdej z nich 4% i czym tu się zachwycać , tylko tyle że wspólnie weszli do sejmu a osobno są niczym poniżej progu , podobnie PSL i Kukiz mają po 4% osobno i tylko ta dziwna niby koalicja dzięki dziwnemu prawu wyborczemu , które dopuszcza takie połączenia weszli do parlamentu , taka jest prawda o wynikach tych partii i zachwyt jest nieuprawniony i sztuczny .
bESJszZv
ms
2 lata temu
juz kukiz i czarzasty bluntuja.przykro ze wasza praca polega tylko na bluntowaniu ludzi.pomimo ze jestescie trzecia sila to i tak jestescie ubezwlasnowolnieni .dostac sie na woz a nie kierowac nim jest politowania godnym przypadkiem.
Marek
2 lata temu
Spoczywaj w pokoju Polsko...
oko prawdy
2 lata temu
ciekawe kto bedzie płacił za sprzedawczyków za 5-10 lat?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić