o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Wybory parlamentarne 2019. Jarosław Kaczyński: Rodzina nie może się składać z dwóch tatusiów ani dwóch mamuś

4
Podziel się

W Wadowicach zakończyła się sobotnia konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Mam nadzieję, że gdy wygramy wybory, skończy się próba wysadzenia naszego narodu w powietrze. Rodzina nie może się składać z dwóch tatusiów ani dwóch mamuś, tylko normalnie, z matki i ojca - powiedział lider PiS Jarosław Kaczyński.

Wybory parlamentarne 2019. Jarosław Kaczyński na konwencji w Wadowicach
Wybory parlamentarne 2019. Jarosław Kaczyński na konwencji w Wadowicach (PAP, Andrzej Grygiel)
bEKTSkuZ

Po Katowicach prezes PiS pojechał do Wadowic gdzie zakończyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości.

- Polska była okradana, a my pokazaliśmy, że można tę kradzież powstrzymać. Dzięki temu zostały zrealizowane nasze programy społeczne - powiedział Jarosław Kaczyński.

Lider partii rządzącej zaznaczył, że nie było takiego czterolecia, aby płace podniosły się tak wyraźnie, jak w trakcie ostatnich lat. - I nie było też okresu, w którym dochody gospodarstw domowych, to, co liczy się na głowę jednego członka gospodarstwa domowego, się podniosło - dodał. Podkreślił, że dzisiaj nie ma tak wielkich różnic między dochodami w mieście i na wsi. - To też jest nasz wielki sukces - podkreślił Kaczyński.

bEKTSkvb

- Jeśli polskie elity, polskie elity rządzące twardo mówią, że będą bronić prawdy i nie zgadzają się na tę wielką akcję obrażania, dyfamowania Polaków, to wtedy są sukcesy. Wtedy można walczyć o prawdę. Tylko nasi poprzednicy na to dyfamowanie, to obrażanie się zgadzali, bo im taka Polska, Polska na kolanach czy zgoła jeszcze gorzej odpowiadała. Oni chcieli takiej Polski, bo taką Polskę można eksploatować i okradać – stwierdził Kaczyński.

Wybory parlamentarne 2019. "Ciągle coś szykują"

Prezes PiS podkreślił ze wierzy w zwycięstwo swojej partii, ale przypomniał, że "ci, którzy chcą, żebyśmy nie zwyciężyli, też nie śpią" .

- Ciągle coś przygotowują. Dziś tam wieczorem coś ma się niby pokazać. Musimy do końca pracować - zaznaczył Kaczyński.

bEKTSkvh

Lider partii rządzącej wystąpił też w "obronie rodziny".

– Mam nadzieję, jeśli tylko wygramy te wybory, to skończą się te wszystkie ataki na nasze podstawowe wartości. To skończy się ta próba wysadzenia naszego społeczeństwa, naszego narodu w powietrze, łącznie z jego fundamentem, a tym fundamentem jest rodzina – stwierdził Kaczyński. - Chociaż wiem, że to niesłuszne, cytując pewnego poetę, to powiem, że rodzina nie może składać się z dwóch tatusiów. Ani dwóch mamuś. Tylko normalnie. Z matki i ojca. No, czasem może kogoś zabraknąć, to jest oczywiste – dodał.

Źródło: polskieradio24.pl, 300polityka.pl

bEKTSkvi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEKTSkvC
KOMENTARZE
(4)
Anka
rok temu
Takie rodziny istnieją od kilku dziesiątków lat np w USA. Istnieją też badania socjologiczne i psychologiczne pokazujące , jak funkcjonują te rodziny i w jaki sposób dzieci w nich wychowane radzą sobie w życiu . Takich prac opublikowanych w ostatnich latach jest wiele . Pokazują, że dzieci wychowane w nich są zdrowe psychicznie i fizycznie , dobrze adaptują się społeczeństwie . trzeba jednak takie prace poczytać a pan Kaczyński jak wiadomo językami nie włada. Może ktoś z otoczenia przeczyta mu i przetłumaczy . Ograniczenia poznawcze jednego człowieka nie powinny niszczyć życia innym ludziom. Wystarczy rozejrzeć się dookoła, żeby zauważyć, że polskie rodziny niszczy alkoholizm ich rodziców, marne zarobki zmuszające rodziców do pracy za granicą i porzucanie rodziny. Nie trzeba wymyślać sobie zagrożenia LGTB, bo prawdziwe, realne zagrożenia dla rodziny są z nami od dawna i wszyscy o nich wiedzą . Co rząd PIS zrobił dla ograniczenia alkoholizmu i jego skutków dla rodziny ?
andrzejsum
2 lata temu
Z jakiej racji on może ustalać co jest normalne czy też nie? To że większość robi tak a nie inaczej nie znaczy że każdy POWINIEN robić tak jak oni. Na podstawie tego co ludzie robią nie można powiedzieć że coś powinno się robić
xx
2 lata temu
Taka jest prawda... związek "2 tatusiów" itp nie jest normalny z punktu widzenia biologicznego,religijnego i państwa. Związek kobiety i mężczyzny daje szanse na to,że pojawi się potomstwo,które będzie w przyszłości płaciło podatki,zarabiało na emerytury rodziców. Paradoksalnie osoby LGBT chcą zniszczyc tradycyjny model rodziny z której pochodzą (dzięki któremu żyją i chodzą po tym świecie) - gdzie tu logika?
bEKTSkvD
Mada
2 lata temu
No normalnie raj na ziemi 🙏🙏
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić