o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Katarzyna Zdziech
|

Wybory parlamentarne 2019. Małgorzata Socha zagłosowała. Miała uroczego pomocnika

0
Podziel się

Małgorzata Socha to kolejna polska gwiazda, która zdecydowała się pochwalić udziałem w wyborach parlamentarnych 2019. Przy oddaniu głosu pomagała jej 6-letnia córka Zosia.

Wybory parlamentarne 2019. Małgorzata Socha oddała głos
Wybory parlamentarne 2019. Małgorzata Socha oddała głos (ONS.pl)
bDYcGRmJ

Wybory parlamentarne 2019. Małgorzata Socha zagłosowała

Tegoroczne wybory parlamentarne przyciągnęły do urn rekordową liczbę polskich gwiazd. Już na kilka tygodni przed głosowaniem w mediach głośno było o społecznych inicjatywach, zachęcających obywateli do głosowania. Warto podkreślić, że te akcje nie poszła na marne, ponieważ frekwencja w wyborach jest rekordowo wysoka. W wielu miastach poza granicami naszego kraju Polacy stoją przed lokalami w kilkugodzinnych kolejkach.

Wielu celebrytów chce udowodnić, że przyszłość naszego kraju nie jest im obojętna. Dlatego też umieszczają na swoich mediach społecznościowych zdjęcia sprzed urn oraz lokali wyborczych. Takie selfie widzieliśmy już na profilach Kuby Wojewódzkiego, Michała Wiśniewskiego, Rafała Szatana czy Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora.

bDYcGRmL
Zobacz także: Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Swój obywatelski obowiązek spełniła również Małgorzata Socha, która na dzień przed wyborami zachęcała fanów do udania się w kierunku urn. Sama oczywiście też postawiła krzyżyk na liście, a towarzyszył jej wyjątkowo uroczy pomocnik. Socha opublikowała zdjęcie swojej córeczki Zosi, która dumnie wrzuca listę mamy do urny wyborczej.

bDYcGRmR

Pod zdjęciem czytamy: "Obowiązek obywatelski spełniony! Ze wsparciem najlepszej na świecie asystentki Zosi #wybory2019 #zagłosowane #głosuję #vote #poland #importantday #mylittlegirl #mommyslife #proudmom #mydaughter".

A Wy już spełniliście swój obywatelski obowiązek?

bDYcGRnm
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić