o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Miszczuk
|

Wybory parlamentarne 2019. Mateusz Damięcki: "Głos oddany. Czujemy się wyjątkowo"

0
Podziel się

Wybory parlamentarne 2019 to ważne wydarzenie dla wielu Polaków. "Ten dzień jest dla nas wielkim świętem" - podkreślił Mateusz Damięcki. Na wybory wybrał się z żoną i synkiem Frankiem. Aktor wyjaśnia, dlaczego wybory są dla niego i Pauliny Andrzejewskiej tak istotne.

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska oddali swój głos w wyborach
Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska oddali swój głos w wyborach (ONS.pl)
bEqoDbVN

Wybory parlamentarne 2019 są dla wielu gwiazd okazją do manifestowania patriotyzmu. Mateusz Damięcki i jego żona Paulina Andrzejewska w tym roku do urny wyborczej poszli ze swoim synkiem Frankiem.

Wybory parlamentarne 2019 – Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska

Mateusz Damięcki wytłumaczył, dlaczego ten dzień jest dla jego rodziny tak wyjątkowy. "Oddaliśmy swój głos dla naszych wspaniałych rodziców, dziadków. Dla tych, którzy byli przed nimi i walczyli o wolność Polski. Oddaliśmy głos dla nas samych i wzięliśmy odpowiedzialność za nasz kraj. Oddaliśmy głos dla Frania, ponieważ jego 'jutro' jest dla nas najważniejsze" - napisał na Instagramie.

bEqoDbVP

Dodał, że oddali głos z małym Franiem, żeby on kiedyś robił to samo. "Możliwość zadecydowania o przyszłości dziecka to wielki przywilej. Dlatego jestem dziś przepełniony radością" - zaznaczył. Aktor zaapelował do swoich fanów, żeby wzięli z niego przykład i poszli oddać swój głos. "Idźcie na wybory. I bądźcie z siebie dumni" - napisał.

Zobacz także: Zobacz też: Mamy mają moc - Agnieszka Rausz:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEqoDbWq
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić