o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Wybuch gazu w Bytomiu. Nie żyją dwie osoby

1
Podziel się

Dwie osoby nie żyją po wybuchu gazu w Bytomiu. Do eksplozji doszło w dzielnicy Stroszek. Sprawą zajęła się już prokuratura.

Wybuch gazu w Bytomiu. Nie żyją dwie osoby
(WP, Paweł Kozioł)
bEDFcFSd

Z informacji RMF FM wynika, że najpierw eksplodował gaz, a potem zaczął się pożar. Mieszkanie, gdzie to się stało, doszczętnie spłonęło.

Serwis silesion.pl podaje, że doszło do eksplozji butli z gazem.

13-letnia dziewczynka, która miała chwilę przed zdarzeniem opuścić to mieszkanie, została przewieziona do szpitala. Według informacji straży pożarnej i policji, nie odniosła poważnych obrażeń, ale potrzebuje pomocy psychologicznej.

bEDFcFSf

Tożsamości ofiar na razie nie ustalono. - Być może ostatecznie da się to ustalić dopiero po sekcji zwłok - powiedział Polskiej Agencji Prasowej oficer prasowy bytomskiej policji st. asp. Tomasz Bobrek.

Z trzykondygnacyjnego budynku ewakuowano w sumie 13 przebywających tam osób. - Według wstępnej oceny konstrukcja budynku nie ucierpiała, ale jest sporo zniszczeń, z okien wyleciały szyby - poinformowała starszy kapitan Aneta Gołębiowska ze śląskiej straży pożarnej.

bEDFcFSG
KOMENTARZE
(1)
nerwus
5 lata temu
Najwyższy czas wziąć się za dystrybutorów gazem propan-butan,rozlewają gdzie się da po stacjach LPG,Butle są nie szczelne,brak legalizacji kto to pilnuje?!W Polsce są miliny ludzi którzy korzystają z takiej właśnie opcji,ale co to da jak nową butlę człowiek kupił,zamówił na wymianę a przywozi starego zardzewiałego złoma.Trzeba robić kontrole po wszystkich stacjach gdzie sprzedają te butle,wtedy wyjdzie na jaw co to się dzieją za machloje.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić