o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Wybuch kamienicy w Poznaniu. Są wyniki sekcji zwłok

16
Podziel się

Jak wynika z badań, śmierć czterech ofiar nastąpiła bez udziału osób trzecich. Jednak obrażenia stwierdzone na pierwszym badanym w poniedziałek ciele wskazują, że ta osoba została zamordowana.

W wyniku eksplozji zginęło pięć osób, a 22 zostały ranne
W wyniku eksplozji zginęło pięć osób, a 22 zostały ranne (Agencja Gazeta, Łukasz Cynalewski)
bDYfIpfV

Kamienica na poznańskim Dębcu runęła w niedzielny poranek. W wyniku eksplozji zginęło pięć osób, a 22 zostały ranne. Sprawca przeżył, ale jest w ciężkim stanie. W szpitalu cały czas pilnuje go policja.

W środę śledczy potwierdzili, że wybuch w kamienicy mógł być spowodowany w sposób celowy, by zatrzeć ślady innego przestępstwa.

bDYfIpfX

Sekcja zwłok czterech ciał została przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu. - Nic nie wskazuje na to, żeby te osoby były ofiarami innego zdarzenia niż zawalenie się budowli – mówiła rzeczniczka prokuratury Magdalena Mazur-Prus w rozmowie z PAP.

Pierwsza ofiara, która została znaleziona pod gruzami poznańskiego budynku, została zbadana w poniedziałek Biegli stwierdzili, że na ciele kobiety stwierdzono obrażenia, które jednoznacznie określono jako zadane przez osoby trzecie. Według prokuratury "jest uzasadnione podejrzenie, iż ta osoba została zamordowana, a wybuch mógł być konsekwencją ukrycia takiego przestępstwa".

Zobacz także: Andrzej Duda nie odebrał telefonu od Rexa Tillersona. Politycy nie wierzą własnym uszom

bDYfIpgd

Na razie nie wiadomo, kto zamordował kobietę. Rzeczniczka nie chciała komentować medialnych doniesień o tym, że informacji, że możliwym sprawcą zabójstwa jest jedna z osób poszkodowanych w katastrofie. Chodzi o mężczyznę, który obecnie przebywa w ciężkim stanie, w jednym z poznańskich szpitali.

Źródło: Radio ZET

bDYfIpgy
KOMENTARZE
(16)
nij
3 lata temu
Made in dopalacze
Lok
3 lata temu
Wszystko będzie wyjaśnione, ta sama ekipa prowadziło śledztwo tragedii pod Smoleńskiem, więc to kwestia czasu, gdy się wszystkiego dowiemy.
Kiod
3 lata temu
Faktycznie i nowe bomby ekologiczne odkryli, no i cuda i dziwy faktycznie są.
bDYfIpgz
Koparkowy
3 lata temu
A ja wiem, że jest 6 ofiar bo po jednej ofierze przejechała się koparka
Posterunkowy ...
3 lata temu
Ciężko, gdy bareioza panuje, a króliczki uciekły zagonione, a nawet znużone szczuropędem. Potrzeby na fakty sa ogromne, tak faktycznie ogromne, a chętnych do konkursu ,,zabili go i uciekł,,. też faktycznie coraz więcej. Na końcu i tak wyjdzie, że był to atak antysemicki, o takim podłożu. Więc takim atakom mówimy nasze wspólne nie. Co jeszcze wyniknie z tych faktów, tego nawet mistrz kajakarstwa nie wie, a nawet wróżka, bo to sprawa rozwojowa jest i mnóstwo pracy włożą, aby odkryć kartę prawdy, która oczywiście faktycznie nas ogromnie zaskoczy. Byłem i widziałem, ze ostro piłą coś wycinali.
HGW
3 lata temu
Widać POznańscy czyściciele przyśpieszyli z robotą
nn
3 lata temu
Jak dla mnie śmierć wszystkich osób była na skutek działania innej osoby ,nawet katastrofa została spowodowana działaniem tej osoby ,takie stwierdzenie jak organów śledczych może skutkować wysokością lub brakiem odszkodowania.
awea
3 lata temu
po co go trzymają, udusić
HeH
3 lata temu
Jeśli przeżyje to będziemy śmiecia utrzymywać aż do śmierci po co? Przywrócić kare śmierci!
MMM
3 lata temu
W tym samym zakladzie w ktorym orzekli ze moj ojciec zmarl na miazdzyce? zamiast na zawal serca tak by ZUS i PZU nie musieli wyplacic nam pelnego odszkodowania? TAM PRACUJA BARDZO KOMPETENTNI LUDZIE. A przez zaklad medycyny sadowej przewija sie codzienne bardzo duzo przedstawicieli ubezpieczalni i ZUS
mnmnm
3 lata temu
polska jak ruscy, nie ma roznicy.
Takata
3 lata temu
"Jak wynika z badań, śmierć czterech ofiar nastąpiła bez udziału osób trzecich. Jednak obrażenia stwierdzone na pierwszym badanym w poniedziałek ciele wskazują, że ta osoba została zamordowana." kto to pisał??
dsdasdasdasda...
3 lata temu
oby przeżył
bDYfIpgr
rozżalona
3 lata temu
Kurcze psychol nie tylko zamordował swoją byłą żonę, ale doprowadził do śmierci 4 innych całkiem niewinnych osób, oraz sprawił, że ponad 20 osób jest rannych. Nawet nie staram się sobie wyobrazić, co dzieje się w psychice takiego "człowieka". nie ma i nigdy nie będzie adekwatnej kary dla niego.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić