o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Wyjątkowa akcja ze "Świeżakami". Ale uwaga, potrwa tylko 3 dni

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
3
Podziel się

Od 1 do 3 września, kupując słynne biedronkowe Świeżaki, można wesprzeć Caritas Polska. Cały przychód ze sprzedaży maskotek w tym okresie zostanie przekazany na rzecz fundacji.

Przez trzy dni Świeżaki przysłużą się Caritas Polska
Przez trzy dni Świeżaki przysłużą się Caritas Polska (WP.PL, Monika Szafrańska/WP)
bESPgcUR

Choć nazwa promocji w Biedronce nosi nazwę "Gang Świeżaków", to z gangsterami mają one niewiele wspólnego. Wręcz przeciwnie, bo owocowo-warzywny gang przysłuży się fundacji Caritas Polska. - Od piątku 1 września do niedzieli 3 września każdy klient Biedronki może się przyłączyć do nowej odsłony akcji "Gang Świeżaków 2" zatytułowanej "Codziennie możemy zrobić coś dobrego". Cały przychód ze sprzedaży Świeżaków w tym okresie zostanie przekazany na rzecz Caritas Polska - informują przedstawiciele sieci.

Zobacz także: Zakaz handlu w niedzielę. Oto stanowisko biskupów

bESPgcUT

To niepierwszy raz, gdy sieć współpracuje z Caritas. Biedronka i fundacja współpracują już od 2006 r. - Z okazji Dnia Dziecka co roku Jeronimo Martin Polska wraz z Caritas organizuje Ogólnopolski Festyn Rodzinny "Bądźmy razem", przekazując najbardziej potrzebującym tysiące paczek i upominków. Paczki przekazywane są też objętym opieką Caritas dzieciom z okazji Mikołajek, a także małym pacjentom warszawskich szpitali z okazji Światowego Dnia Chorego - przypominają przedstawiciele firmy.

Świeżaki za naklejki lub za gotówkę

Przypomnijmy, że druga odsłona hitowej akcji ze Świeżakami rozpoczęła się w Biedronce 28 sierpnia. W jej ramach klienci mogą odbierać maskotki za darmo do 3 grudnia lub wyczerpania zapasów. Warunkiem jest zebranie odpowiedniej liczby naklejek przyznawanych za zakupy w Biedronce zgodnie z zasadami akcji, o których informowaliśmy w Wirtualnej Polsce jeszcze przed jej rozpoczęciem.

bESPgcUZ

Świeżaki są także dostępne w regularnej sprzedaży w cenie 49,99 zł/szt. lub, po uzbieraniu 30 naklejek na karcie kolekcjonerskiej, w cenie 19,99 zł/szt. W sprzedaży dostępne są jednak tylko 4 duże maskotki, pozostałe - tak zwane Juniorki - dostępne są tylko za naklejki.

bESPgcVu
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(3)
Gg
4 lata temu
Dajcie spokój z ta biedronka to już okichane
?
4 lata temu
Co duzo sie pisze o biedrze na o2.
AAA
4 lata temu
HAHAH JUZ LECE KUPIC HAHAHA!!!!!
bESPgcVv
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić