o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Wymarzona pogoda na jesień. Ciepłe dni jeszcze się nie kończą

6
Podziel się

Środa zapowiada się bardzo pogodnie i słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 stopni Celsjusza na Podlasiu do 23 na Dolnym Śląsku. Podobnie wygląda prognoza pogody na czwartek, ale już w piątek należy spodziewać się zachmurzenia i opadów deszczu.

Trwa pogodny i słoneczny październik
Trwa pogodny i słoneczny październik (Wikimedia Commons CC BY-SA)
bELiOMEl

W środę, w ciągu dnia na niebie pojawi się małe zachmurzenie, jednak wysokie jak na październik temperatury sprawią, że i tak pogoda korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie. W nocy ze środy na czwartek pojawią się w całym kraju liczne mgły, lokalnie ograniczające widzialność do 100 m. Temperatura minimalna od 5°C do 10°C, w rejonach podgórskich od 3°C do 7°C, na wybrzeżu od 10°C do 12°C.

W czwartek termometry wskażą maksymalnie do 15 stopni na Suwalszczyźnie, do 20 stopni na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby, ze zmiennych kierunków.

Pogoda popsuje się wraz z początkiem weekendu. W piątek można spodziewać się opadów deszczu na Pomorzu, a w sobotę w całej północnej części kraju. Temperatura maksymalna wyniesie od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Dolnym Śląsku.

bELiOMEO
KOMENTARZE
(6)
antyNwo
4 lata temu
Toksyczne opryski chemtrails. Trują nas za nasze własne pieniądze od 2004r (data wejścia do NATO) pod pretekstem fikcyjnej walki z nieistniejąxym globalnym ociepleniem, żebyśmy nie dożyli emerytury a wcześniej dali zarobić na lekach które nigdy Ciebie nie wyleczą a zaleczą.
Dudis
4 lata temu
No i kiedy ma się skończyć babie lato??? Jaka pogoda po sobocie i w następnym tygodniu? Przecież manipulują pogodą ( chemitrials) więc powinni wiedzieć i być przygotowani na informowanie społeczeństwa
Heniek
4 lata temu
a u nas w Rosji ladna polska zlota jesien i normalne temperatury :)
bELiOMEP
ROLPOL
4 lata temu
KUKURYDZE MUSZE KOSIĆ KTO PRZYJEDZIE? KOMBAJNY ZAJĘTE NA DWA TYGODNIE CZYŻBY 80tyś zł WYWALONE W BŁOTO?
Beton
4 lata temu
No to fajnie! U nas na Śląsku w sobotę słońce, a u was niech leje :-)))
pic
4 lata temu
taaa,wczoraj jeszcze twierdzili,że do niedzieli będzie ciepło....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić