REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright http sp. z o. o. -Reklama -Regulamin -Prywatność
Odświeżone 40 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski11.01.17 (10:05)

Wymyślił, co się dzieje po śmierci. Internet oszalał

Samuel Murray na pewno nie spodziewał się, że jego wpis na Facebooku wywoła w sieci aż taką burzę. Teoria stała się wiralem, chociaż nie do końca trzyma się kupy.
Shutterstock.com

Post udostępniono już 130 tys. razy. Polubiło go ponad 110 tys. użytkowników. W krótki i prosty sposób Samuel wyjaśnił, co jego zdaniem dzieje się, gdy "dotrzesz do światła w tunelu", czyli, gdy umrzesz.

REKLAMA

Co, jeśli światło na końcu tunelu, to po prostu światło do innych szpitalnych drzwi, za którymi rodzimy się na nowo? Jedynym powodem, dla którego przychodzimy na świat z płaczem, jest to, że pamiętamy wszystko z przeszłego życia i to, że umarliśmy. Z czasem zapominamy o dawnym wcieleniu i skupiamy się na tym, co teraz, ale pewne ścieżki zostają w naszej pamięci i później powodują deja vu. Pomyślcie o tym przez sekundę - napisał Samuel.

Shutterstock.com

Internauci pokochali jego koncepcję. Ta jednak ma jedną dość istotną wadę, którą szybko wytknęli mu sceptycy. Gdyby faktycznie było tak, że w kółko rodzą się i umierają te same osoby, to nie dałoby się wyjaśnić tego, że na świecie wciąż przybywa ludzi.

Setki lat temu na świecie żyło ok. 1 mld ludzi. Skoro wciąż rozpoczynamy życie od nowa, to skąd się wzięło dodatkowe 6 mld> - skomentował Ryan Kelly pod postem.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij