Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019. Borys Budka o "efekcie Kidawy"

7
Podziel się

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019. - Na przełomie roku wybory przewodniczącego PO. Członkowie zweryfikują naszą pracę - powiedział Borys Budka.

Wyniki wyborów parlamentarnych. Borys Budka komentuje
Wyniki wyborów parlamentarnych. Borys Budka komentuje (East News)
bEKUbfLp

Są już wyniki wyborów z większości komisji wyborczych. - Wynik wyborczy mógł być lepszy. Należy wyciągnąć wnioski, poprawić to, co zostało źle zrobione - stwierdził w rozmowie z Robertem Mazurkiem w RMF FM wiceprzewodniczący PO Borys Budka. - Mam szacunek do każdego, kto bierze udział w głosowaniu. Musimy dużo więcej zrobić, żeby ten wynik w przyszłości był lepszy, poprawić funkcjonowanie całej organizacji i iść do przodu - powiedział.

Dodał także, że na przełomie roku odbędą się wybory przewodniczącego PO i wówczas członkowie zweryfikują ich pracę.

Mazurek pytał swojego gościa, czy jest zadowolony z "efektu Kidawy". - Nie jestem pewien czy był czy go nie było - powiedział Budka. Uznał, że na to będą zwracać uwagę eksperci.

bEKUbfLr

Budka zaznaczył także, że na razie w swoim okręgu wyborczym ściga premiera Mateusza Morawieckiego. - Każdy wynik wyborów przyjmiemy z pokorą - podkreślił. - W pewnym momencie sondaże wskazywały 20 procent. Zrobiliśmy wynik w okolicach 27, 28 procent. Wiec wydaje mi się, że - jeżeli potwierdzą to eksperci - że nastąpił pozytywny wynik - dodał.

Zobacz także:

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019. Przeliczono już większość głosów

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019

Trwa oczekiwanie na oficjalne dane. Do głosowania w wyborach uprawnionych było 30 111 281 wyborców. Wybory odbywały się w 27 415 obwodach głosowania, z czego 14 498 dostosowanych było dla osób z niepełnosprawnościami. Oficjalny komunikat o tym, które komitety przekroczyły próg wyborczy, PKW przedstawi w poniedziałek późnym wieczorem lub we wtorek rano. Ostateczne, oficjalne wyniki ze wszystkich okręgów mają być znane we wtorek. Stanie się to dopiero, gdy spłyną i zostaną podliczone protokoły wyborcze z wszystkich komisji.

bEKUbfLx

Zobacz też: Jarosław Kaczyński o sondażowych wynikach wyborów

bEKUbfLy

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEKUbfLS
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(7)
Rycho Z Małym...
2 lata temu
Podpowiem. Słuchałem przed chwilą audycji na tematy ekonomiczne. Ze strony POKO brała w niej udział niejaka Izabela Leszczyna. Skarbnica wiedzy wszelakiej, ostoja kultury ( inaczej ). Perorowała z zajadłością i pewnością siebie przekupki z Kleparza - o ekonomii, gospodarce. Z zawodu jest nauczycielką języka polskiego.Brawo POKO! Umiecie się samozaorać.
Rav
2 lata temu
Coś nie lubię tego potomka Gomółki. I nie jestem w tym odosobniony.
E. T.
2 lata temu
Niech Ci jachira wywróży z dłoni buhahaha
bEKUbfLT
zdzichu
2 lata temu
Ciekawe jak czuje się P. Kidawa której fotel Premiera uciekł na emeryturę a tak już pewnie rozdawali stołki po wygranej a tu kubeł zimnej wody ludzie się poznali na rasie panów i przepędzili po raz drugi .
xd
2 lata temu
efekt srawy
leon
2 lata temu
Przy takiej zapaści intelektualno-programowej KO i tak jest wysoko.
tonieefekt
2 lata temu
To nie efekt Kidawy, czy Schetyny, to efekt olewania zwykłych ludzi, budkowej pogardy i arogancji całego POKO razem z Tuskiem i starymi działaczami komuny. Ale oni ciągle nie wiedzą o co chodzi razem z Tuskiem. I niech dalej trwają w swojej arogancji.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić