REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 26 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Ewelina Kolecka19.11.19 (15:37)

Wypadek w Nowej Dębie. 26-latek zginął na miejscu, policja szuka świadków

Policja w Nowej Dębie (woj. podkarpackie) poszukuje świadków śmiertelnego wypadku. Rowerzysta zginął w wyniku zderzenia z volkswagenem passatem. Za kółkiem siedział osiemnastolatek. Stróże prawa zaapelowali do świadków o pomoc w ustaleniu dokładnego przebiegu tragicznego zdarzenia.
Policja Tarnobrzeg

Do wypadku w Nowej Dębie doszło w poniedziałek 18 listopada 2019 roku w godzinach wieczornych. Informacja o tragedii została opublikowana na oficjalnej stronie podkarpackiej policji.

Wszystko wydarzyło się około 19:30 na ulicy Jana Pawła II w Nowej Dębie. Ranny rowerzysta otrzymał natychmiastową pomoc od okolicznych mieszkańców. Niezwłocznie zawiadomiono także służby ratownictwa medycznego.

REKLAMA

Niestety, mimo starań przechodniów i ratowników 26-latek zmarł. Udało się zatrzymać osiemnastoletniego kierowcę volkswagena passata. Jak ujawnili policjanci, mężczyzna nie znajdował się pod wpływem alkoholu.

Zobacz także: Odbiła się od samochodu, by wpaść pod następny. Wstrząsające nagranie

Młody kierowca został także poddany szczegółowym testom medycznym. Chodziło o sprawdzenie, czy w czasie prowadzenia osiemnastolatek nie znajdował się pod wpływem narkotyków. Jednak lekarze stanowczo wykluczyli, żeby w organizmie pacjenta znaleziono ślady nielegalnych substancji.

Policja potwierdziła, że zostały już przeprowadzone oględziny miejsca wypadku. Szczegółowo przeanalizowano również stan obu pojazdów i wykonano stosowną dokumentację. Na stronie podkarpackiej policji znalazł się apel do osób, które mogłyby wnieść do sprawy nowe informacje:

Wszystkie osoby, które były świadkami tego tragicznego w skutkach wypadku, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Nowej Dębie ul. Słowackiego 2, tel. kom. 797 908 280 albo (15) 851 33 74.

Na razie nie wiadomo, jakie konsekwencje mogą grozić osiemnastoletniemu kierowcy. Prawdopodobnie ewentualny akt oskarżenia pojawi się dopiero po tym, jak śledczym uda się ustalić dokładny przebieg tragicznych wydarzeń.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij