Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Karnowski
|

Wystarczają 3 cechy. Oni nie mogą opędzić się od randek

16
Podziel się

Wcale nie świetnie wyrzeźbione ciało i inteligencja są najważniejsze. "Złotą trójkę" atrakcyjnych cech wyliczył psycholog z Oxfordu.

Wystarczają 3 cechy. Oni nie mogą opędzić się od randek
(Shutterstock.com)
bEUISBsR

Oni cieszą się największym zainteresowaniem płci przeciwnej. Chodzi tu o ludzi z pewnością siebie (ale taką, którą da się wyczuć, a nie udawaną), pozytywnym nastawieniem do świata oraz "zbalansowanym ekstrawertyzmem". Ostatnia cecha ma polegać na tym, by było widać, że jesteś szczęśliwą osobą oraz gotową na odkrywanie nowych możliwości w życiu.

Nasze badania pokazały, że osoby optymistycznie nastawione do świata żyją dłużej, przez co podświadomie mogą wydawać się lepszymi kandydatami dla osób szukających związku - komentuje Adrian Furnham, doktor psychologii, którego badania pozwoliły stworzyć "złotą trójkę" atrakcyjnych cech.

Dlaczego pewne siebie osoby są tak lubiane? Wszystko dlatego, że przebywanie w ich towarzystwie poprawia samopoczucie. Przy nich również czujemy się pewniej wśród innych ludzi, a poza tym mamy większe poczucie bezpieczeństwa - informuje "Daily Mail".

bEUISBsT

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEUISBtu
KOMENTARZE
(16)
moj nick
5 lata temu
te 3 cechy to kasa pieniadze i droga fura. No i brak zbyt duzej ilosci negatywnych cech.
Zenek
5 lata temu
Wystarczy usmiech...spojrzenie namietne, czule i delikatne podejscie do chlopaka...schludne ubranie....bez foszkow....poprostu troche kobiecosci...
abigail
5 lata temu
Ja z kolei nie lubię osób pewnych siebie. Działa to na mnie odpychająco.
bEUISBtv
Natali
5 lata temu
Piszecie,że kasa przyciąga najbardziej,ale polemizujecie z autorem tekstu.Owszem ,na kasę łapie się najwięcej osób płci obojga,ALE KTO MA DUŻĄ KASĘ?Pomijam spadki i bogatych rodziców.No kto?Właśnie tacy ludzie jak pisze autor:pewni siebie,zaradni optymiści,a nie ofermy,nieudacznicy,nadwrażliwcy,pesymiści czyli tzw.OFIARY LOSU,które uważają ,iż wszyscy powinni ich niańczyć przez całe życie lub bezczelne roszczeniowe nieroby,pijaki,ćpuny itp.
Peter
5 lata temu
Na kobiety jest bardzo skuteczny sposób, szczególnie na Agnieszkę C. z Białegostoku. Wystarczy mieć żonę . To działa jak afrodyzjak....on dla mnie zostawia kobietę samą płaczącą cicho w poduchę, żeby dzieci miały spokojny sen.
Twój nick
5 lata temu
Ale się pan redaktor rozpisał, jeszcze chwila i zmieści się to na Twitterze ...
herman
5 lata temu
KASA
Yzx
5 lata temu
Taaaa, znowu jakiś mądry psycholog z Oxfordu.....Jak zwykle, oni albo amerykańscy naukowcy są najmądrzejsi....
kwch
5 lata temu
kiedyś się spotykałem z kobietą która jeździła takim BMW, że postawić za to dom można. Taka wiecie, własna firma, bogaty ojciec, ona piekna. Wydawało by się, że bajka. Wytrzymałem z nią jakieś 2,5 miesiąca. Była strasznie nudna. Ja się czułem modnym dodatkiem. Kupionym. Wybuchała o byle co. Miała zachwiany system wartości. Wykrzywiony światopogląd. Po wszystkim dodatkowo mi grozić zaczęła bo jej się nie odmawia i może mieć każdego. Nie każdy facet leci na kasę i figurę. Mało tego, facetowi przeszkadza jeśli kobieta przynosi do domu więcej pieniędzy niż on ;) A ja stwierdziłem, że z tej pięknej złotej miski się nie najem. Szkoda, że tak dużo kobiet jest się w stanie godzić na różne upokorzenia byle by być z kimś bogatym.
gicki
5 lata temu
Inteligencja? Buahaha, chyba ta ujemna... Większość starych kawalerów to inteligentnie, spokojni goście, którzy byli olewani przez kobiety. Inteligencja nieco "odpycha" dodatkowo tacy goście zazwyczaj są na poziomie, są mniej rozrywkowi itd. Czy mówi wam coś określenie NERD? Wieć te bajki o inteligencji mozna sobie wsadzić
Milena
5 lata temu
Pewne siebie kobiety maja chronic mięczaków przed innymi ludzmi?Osobista ochroniarka?To jakis chory układ.Nie daj boze sie z takim zwiazac.Do konca zycia robic za czołg,za którym sie chowa taki niepewny siebie delikatesik
Głos na pusty...
5 lata temu
.Bóg powiedział do Adama i Ewy w Raju- bądźcie płodni i rozmnażajcie się, ale z kolei nie powiedział - uprawiajcie seks kiedy chcecie, jak chcecie, gdzie chcecie, z kim chcecie,w co tylko chcecie... Bóg dał mężczyźnie i kobiecie przykazanie MAŁŻEŃSKIEJ PŁODNOŚCI SAKRAMENTALNEJ...
Maciuś
5 lata temu
Wystarczą dwie cechy: gruby portfel, wyglądający jak ciacho.
bEUISBtn
e
5 lata temu
Oczywiście to wszystko jeśli zignoruje się najbardziej oczywiste pieniądze i minimum przeciętny wygląd (mężczyźni). Kobiety generalnie muszą być w miarę zadbane i to im starczy.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić