o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Paulina Brzozowska
Paulina Brzozowska
|
aktualizacja

Wzięli ślub 122 metry nad ziemią. Zdjęcia zapierają dech w piersiach

0
Podziel się

Zrobienie wyjątkowych i niepowtarzalnych zdjęć ślubnych nie jest łatwe. Wydawać by się mogło, że fotografowie wymyślili już wszystko, co można było wymyślić. Jednak tym razem nas zaskoczyli. Zdjęcia z ceremonii zaślubin Kimberly i Ryana są tak niesamowite, że nie można przestać na nie patrzeć.

Kimberly i Ryan wzięli ślub nw malowniczej scenerii kanionów w Moab w stanie Utah
Kimberly i Ryan wzięli ślub nw malowniczej scenerii kanionów w Moab w stanie Utah (Instagram.com, The Hearnes)
bEpxJvJx

Ślub pary zdecydowanie nie należał do klasycznych i typowych. Kimberly i Ryan pobrali się na sieci rozwieszonej 122 metry nad ziemią. Wszystko w malowniczej scenerii kanionów w Moab w stanie Utah.

bEpxJvJz

Zakochani właśnie tam się poznali. Tam też Ryan się oświadczył. Dlatego narzeczeni nie wyobrażali sobie, by powiedzieć "tak" w innym miejscu. Ceremonię obserwowali zaproszeni goście, którzy podziwiali parę z otaczających kanion skał.

Cudowny moment uwieczniła para fotografów działająca pod nazwą The Hearnes. Obrazami ze ślubu na wysokościach podzielili się na swoim koncie na Instagramie, które obserwuje już ponad 26 tys. osób.

bEpxJvJF

My jesteśmy absolutnie zachwyceni efektami pracy fotografów, jak i samymi zaślubinami. Chociaż dla osób z lękiem wysokości mogłoby to być prawdziwe wyzwanie.

Zobacz także: Zobacz też: Zorganizowali ślub w tydzień, aby mogła na nim być umierająca mama
bEpxJvKa
Źródło:
WP Turystyka
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić