Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Filip Skowronek
|
aktualizacja

Wzruszający gest polskiej policji. Wyciąga pomocną dłoń do posiadaczy amfetaminy

21
Podziel się:

"Chcesz sprawdzić czy Twoja metamfetamina lub inny narkotyk nie zawiera szkodliwego glutenu?" - post o takiej treści pojawił się na fanpage'u Polska Policja. Funkcjonariusze oferują "pomoc" w karaniu dilerów-oszustów.

Wzruszający gest polskiej policji. Wyciąga pomocną dłoń do posiadaczy amfetaminy
(Facebook.com/Polska Policja)

Polska policja postanowiła zadbać o swój wizerunek. Dlatego nie może dziwić, że na jej fanpage'u pojawiła się oferta dla osób, które z mundurowymi mają częsty kontakt. Funkcjonariusze pracują nad poprawą relacji z obywatelami i wprowadzają w tym zakresie zupełnie nową jakość. Pomocną dłoń wyciągnęli ku oszukanym klientom dilerów narkotykowych.

Wiadomo, że współczesna dietetyka kładzie szczególny nacisk na wyeliminowanie glutenu. Nikt jednak nie zastanawia się nad zawartością tego białka w narkotykach. Dopiero policja pochyliła się nad problemem. Mundurowi proponują, żeby z zakupionym towarem udać się na dowolny posterunek policji, gdzie będzie przebadany pod kątem obecności glutenu. Dodatkowo policjanci są gotowi pomóc w ukaraniu nieuczciwego dilera. Świetny pomysł!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(21)
Taksobie
5 lata temu
Fakt news
Am
5 lata temu
Żartownisie...
qwbdcgu
5 lata temu
Niech te asy intelektu sprawdzą ile jest glutenu w konfetti.
Ewa
5 lata temu
Haha ale ludzie sa tepi 😂
Antoni
5 lata temu
Dzwonilem na policje i nic o tym nie wiedza. Chcecie to zapraszam na komende z proszkiem do prania
miro
5 lata temu
milicjant bez pomocy nie potrafi znaleźć swego tylnego otworu.Okazuje się,że już nawet konfidenci nie chcą donosić.Wont gnoje w krzaki i mandaty pisać.I nie czepiać się ludzi wieczorami!Jak warczeć to na inne kundle.
beza
5 lata temu
wprowadzić legalną produkcje i wtedy nie będzie oszustw , tak jak papierosy czy alkohol -- i tak kto chce to kupuje i nie wie co kupuje -- będzie normalnie i podatki zapłacone i nikt w wiezieniu siedział nie będzie i wszystko legalne -- to jakaś hipokryzja z tym handlem na czarno , nie wolno ale kupić można i sprzedają -- lobbują za takim rozwiązaniem ci co zarabiają na czarno a co szkodzi zalegalizować i funkcjonować legalnie jak papierosy i alkohol-- ci co teraz nielegalnie funkcjonują zalegalizują produkcje i będą legalnie funkcjonować albo przejdą do podziemia , a to ich wybór i tedy będą karani-- państwo powinno rozwiązać problem handlu -- jest popyt jest podaż .
maro66
5 lata temu
Hahaha. Nietrudno się domyślić ilu nastolatków pójdzie na policję ze świeżo zakupioną amfetaminą. Ryzyko zatrzymania i postawienia zarzutów, "bo Pan miał zły humor" jest kosmicznie wysokie.
ja
5 lata temu
Świetny pomysł. Nareszcie coś robią w obronie oszukanych przez dilerów narkotykowych :D Powinni jeszcze zaoferować bezpłatne sprawdzenie jakości dopalacza
Ja
5 lata temu
Haha ładny fake :D
dog
5 lata temu
Haha pobawmy sie w dobrego i zlego gliniarza... 😈
normalny
5 lata temu
Czegoś tak durnego dawno nie słyszałem.
gość
5 lata temu
hahhahahahahahahaqhahahahaahhahahahahahahahahahahahahaahahhaahhahahahahahahahahahahahahahahaha chyba pękne hahhahahahahahahahahahaha
XD
5 lata temu
Swietny pomysl na "sondaz rynkowy" ! W ten sposob sprawdza czy nie pojawily sie jakies mlode wilki na ich terenie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić