o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Adam Bednarek
Adam Bednarek
|

Yanosik ma to od dawna. Google Maps wreszcie wprowadzi przydatną funkcję

36
Podziel się

Google Maps już teraz bardzo przydaje się w podróży, ale nie ma kilku pomocnych opcji, które posiadają inne aplikacje dla kierowców, jak np. Yanosik. Google to wie i chce to zmienić.

Google Maps będzie coraz większym konkurentem dla Yanosika
Google Maps będzie coraz większym konkurentem dla Yanosika (WP.PL, Jakub Tujaka)
bEpxYWzp

Jak donoszą sami użytkownicy Google Maps, Google chce, by za pomocą ich aplikacji można było zgłaszać wypadki i inne drogowe zdarzenia, które utrudniają ruch. Na razie jednak taką możliwość ma niewielu użytkowników, więc najpewniej funkcja jest testowana. Minie trochę czasu nim stanie się ogólnodostępna.

Trudno podejrzewać, by Google z niej zrezygnowało, skoro wiele innych aplikacji dla kierowców posiada taką opcję. W tym popularny w naszym kraju Yanosik, który nie tylko ostrzega przed wypadkami, ale też pozwala zgłaszać aktualną sytuację na drodze.

bEpxYWzr

Zgłaszanie wypadków to duża zaleta Yanosika

Dla twórców takich aplikacji jak Yanosik to zła wiadomość. Google Maps stale się rozwija i tak naprawdę już nie potrzeba dodatkowych programów, by np. sprawdzić rozkład jazdy. Google Maps posiadające nie tylko darmową nawigację i informację o natężeniu ruchu, ale też - jeśli nowość w końcu się pojawi - możliwość zgłaszania wypadków, może stać się dla kierowców podstawową aplikacją. Tym bardziej że na telefonach z Androidem Mapy już są wgrane, nie trzeba niczego dodatkowo instalować. To olbrzymia przewaga.

bEpxYWzS
KOMENTARZE
(36)
liliia
3 lata temu
za chwile google wymysli ze tez chce miec wideorejestrator jak w Yanosiku
liliia
3 lata temu
za chwile google wymysli ze tez chce miec wideorejestrator jak w Yanosiku
kołeczek
3 lata temu
nie jeden z Yanosikiem mandatu uniknal...a google chce zgarnac wszystko. Troche to nie fer..
bEpxYWzT
suchy
3 lata temu
Widzę, że jednak kierowcy yanosika pozostaną mu lojalni, nie dziwię się, google maps wprowadzi tylko ostrzeganie, a yanosik ma trochę więcej do zaoferowania. No ale zobaczymy
lato
3 lata temu
google chce sie ścigać z Yanosikem? Mega słabe
mężczyzna
3 lata temu
Nie zrobią tego lepiej niż zrobił yanosik, jestem pewien
alex
3 lata temu
Wykupili już innych i widać im to nie przyniosło radości, więc kombinują dalej, yanosik się nie da, apka jest nakierowana na to by pomagać kierowcom i się w tym sprawdza, nie pobije jej
trojak
3 lata temu
świat idzie do przodu, google też chce isc z duchem czasu ale sory memory yanosik był pierwszy ;d
miki
3 lata temu
Yanosik nie jest idealny, ale jak mam wybierać miedzy google maps a Yanosik to yanosik. Jak tu jezdzić bez ostrzegania na trasie, no nie da się
klepak
3 lata temu
Yanosik ma od dawna, a gm już nawet nie ma nowych pomysłów, co by w te mapy jeszcze wpakować. Cóż. Co kto lubi, ale yanosik to jednak yanosik
Jarmal71
3 lata temu
Google z 5 lat temu wykupili aplikację Waze z tymi funkcjami. W Polsce aplikacja mniej popularna to i informacji mało i później rejestrowane niż w Yanosiku.
kasai
3 lata temu
mnie google służy głownie do nawigacji i z yanosikowego ostrzegania raczej nie zrezygnuje. Pozdrawiam
Fff
3 lata temu
Przecież jest Waze.
bEpxYWzL
gość
3 lata temu
Yanosik jak dla mnie jest najlepszy. Dużo daje szczególnie z pomiarami radarów i tych co okradają kierowców schowanych w krzakach. Bo Policja tego nie może robić.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić