o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Zajęcki
|

Zabłądzili w paryskich katakumbach. Odnaleziono ich po trzech dniach

13
Podziel się

Dwóch nastolatków weszło tajemnym przejściem do paryskich katakumb i ślad po nich zaginął. Ratownicy odnaleźli ich po trzech dniach z objawami hipotermii. Chłopcy trafili do szpitala.

Zabłądzili w paryskich katakumbach. Odnaleziono ich po trzech dniach
(facebook)
bErnillx

Historia dwójki młodych Francuzów brzmi jak scenariusz filmu grozy, jednak rzecz zdarzyła się naprawdę. W sobotę wieczorem chłopcy weszli tajemniczym wejściem do jednego z największych labiryntów w Europie. Znajdujące się ok. 20 metrów pod ziemią korytarze wypełnione są ludzkimi szczątkami sprzed setek lat. Bez mapy i w mroku nastolatkowie szybko się zgubili.

Nie jest jasne, w jaki sposób policja wpadła na ich trop. Akcja ratunkowa skończyła się szczęśliwie dla dwójki śmiałków. Po 4 godzinach udało się wyciągnąć ich z "miasta śmierci". Nastolatkowie byli wychłodzeni i trafili do szpitala.

bErnillz

Katakumby to obiekt unikatowy w skali świata. Pod ulicami Paryża rozpościera się ok. 250 km korytarzy, których ściany zbudowano z ludzkich szczątków. Tylko niewielka część dostępna jest dla turystów. Przerażająca sceneria często służy jako inspiracja dla muzyków rockowych i heavymetalowych i wielu innych performanców artystycznych.

bErnilma
KOMENTARZE
(13)
warszawiak
4 lata temu
Dla sloi rondo to jak labirynt nie do rozwikłania ! Ale to dobrze , jak nie ogarną tego to może wyprowadzą się na swe gumno a tam z kaczkami i świnkami poradzą sobie w obejściu !
qqrq
4 lata temu
chciał podkoloryzować tekst ale zapomniał o uważnym przeczytaniu go
Qe
4 lata temu
Artykuł ma być jasno napisany anie trzeba sie domyślać bo autor użył skrótu myślowego.
bErnilmb
lul
4 lata temu
na pewno to byli fajni goście... teraz exponują ściany
valenty2002
4 lata temu
Redaktorzy tak spieszyli podac informacje, ze pokazali w tytule trzy dni w tekscie cztery godziny, 2) Sciany "zbudowane" z ludzkich szczatkow,- moze obudowane, ile pamiętam - tam sciany sa obudowane z cegly... z powazaniem Valenty
SWD
4 lata temu
Phi. Moja żona weszła do galerii handlowej o 8 rano a znaleźliśmy ją wycieńczoną o 22.
oj
4 lata temu
"Po 4 godzinach udało się wyciągnąć ich z "miasta śmierci". Nastolatkowie byli wychłodzeni i trafili do szpitala." - co? po 4 godzinach na nogach? Mahomet widzisz i nie grzmisz?
idk
4 lata temu
To czacha zorro na tym zdj
anik
4 lata temu
Patrzac na zdjecie nic im juz nie pomoze.
zaczarowan ol...
4 lata temu
lez kobieta zmezczyzna w lozku, pyta sie go spisz, on milczy, onawziela to ze spi, na drugi dzien ta sama kobieta z tym samym mezczyzna ida ulica ona go zapytala spisz, on milczy, ona wzwelaze spi.( a on niemowa )
On
4 lata temu
W Warszawie w przejsciu kolo Rotundy tez nie mozna sie polapac. To jedyne podobienstwo z Paryzem.
asa
4 lata temu
Super. Zawsze marzyłam, żeby samodzielnie zwiedzić te katakumby:)
ala
4 lata temu
Ja sie pogubilam jak w katakumbach. Po trzech dniach czy po czterech godzinach?
bErnillT
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić