o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Katarzyna Bogdańska
Katarzyna Bogdańska
|
aktualizacja

"Zabolało mnie". Ochojska odniosła się do obraźliwych słów Wyszkowskiego

38
Podziel się

- Zabolało mnie, bo wydaje mi się, że nawet kiedyś mogliśmy się spotkać. Tych ludzi z początku Solidarności bardzo wielu znałam – powiedziała Janina Ochojska w Radiu Zet. Odniosła się w ten sposób do słów Krzysztofa Wyszkowskiego, który powiedział że Ochojska "na raka wyprasza poparcie".

Janina Ochojska startuje w tym roku w wyborach do PE
Janina Ochojska startuje w tym roku w wyborach do PE (PAP)
bDYIRomZ

– Jestem po pierwszej chemii. Szesnastego czeka mnie następna - wyznała kandydatka KE do Parlamentu Europejskiego Janina Ochojska.

Powiedziała, że ma już rozpisany plan leczenia. Co trzy tygodnie będzie miała kolejne dawki chemii, w sumie cztery. Potem w zależności od rezultatu przejdzie operację.

Przyznała też, że terminy chemii są trochę poprzesuwane ze względu na obowiązki związane z wyborami i koniecznością wyjazdów do Brukseli.

bDYIRonb

Janina Ochojska przyszła do studia Radia Zet już w chuście, ponieważ postanowiła ogolić już głowę. Zdecydowała się wyprzedzić etap wypadania włosów.

Skomentowała także słowa Krzysztofa Wyszkowskiego, który napisał na Twitterze, że szefowa PAH wyprasza poparcie na swoją chorobę. "Znam wybitne kobiety chorujące na różne postaci raka, ale żadna z nich nie poniżyła się do takiej metody wypraszania poparcia" - czytamy w jego wpisie.

Ochojska przyznała, że ją to zabolało. - Ja nie jestem oczywiście osobą idealną, ale posądzenie mnie o to, że ja coś robię dla jakiegoś interesu, dla pieniędzy. Ja nie muszę wypraszać poparcia, bo właściwie to nawet mi powiedziano, że gdybym nic w kampanii nie zrobiła, to jedynką jestem, i tak się dostanę - powiedziała. Zaznaczyła jednocześnie, że wzięła urlop na czas kampanii.

Była też pytana o słowa Jarosława Kaczyńskiego do niepełnosprawnej kobiety podczas spotkania wyborczego w Krakowie. Prezes PiS powiedział wówczas między innymi, że żeby się coś zmieniło to "jest taka prośba o to, aby nas popierać, a nie przeszkadzać".

bDYIRonh

- Dla mnie to było obraźliwe. Jestem osobą niepełnosprawną od 63 lat. Słuchać żądań pana Kaczyńskiego nie jest czymś dobrym. Jeśli pragniemy zmiany, trzeba się jej domagać - podkreśliła.

Zobacz także: Zobacz także: Dramatyczna akcja ratowania katedry Notre Dame. Straż pokazała film

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

bDYIRoni

Wiesz coś więcej na temat tego zdarzenia? Prześlij nam informację, zdjęcie lub wideo przez dziejesie.wp.pl

bDYIRonC
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(38)
kurczoba
2 lata temu
marksistka się promuje
kurczoba
2 lata temu
To jest taktyka marksistów Ochojskiej i Owsiaka, za wszelką cenę robić kasę na wszystkim co się da, wzbudzać a raczej wymuszać współczucie. Manipulować opinią internautów, z których większość to małolaty a ich najłatwiej oszukać. Obrzydliwi ludzie propagujący marksizm!!!
44
2 lata temu
Dziwię się , że te pasożyty z KE nie opowiadają tak modną wiadomość dzisiaj , że byli molestowani w dzieciństwie i musieli współpracować z UB , SB .
bDYIRonD
33
2 lata temu
KE zbiór paralityków i choleryków , liczących na litość ze strony ludu (ciemnego ludu).
gość
2 lata temu
Mnie zabolało i do dziś boli że ta kobieta pomaga innym zagranicą, i nie pomaga ludziom /dzieciom /we własnym kraju.
Larry
2 lata temu
Bez komenrarza....
Hdkk
2 lata temu
Po chemi całkiem jej odwali. Wiem coś o tym, sam koksowalem.
też chora
2 lata temu
I teraz będzie tak: jestem po pierwszej chemii, jestem chora, a wszyscy są przeciwko mnie....i tak dalej. Jak jest pani chora to trzeba zająć się zdrowieniem a nie kampanią robioną na chorobie i litości.
Rav
2 lata temu
Przykre. Kolejny postkomunistyczny "ałtorytet". Żenada.
gyigujtyutu
2 lata temu
Wyszkowski - zwykły śmieć!
j22
2 lata temu
Większość kandydatów z KE jest chora na raka. Trzeba się leczyć a nie ogłasza tego w mediach.Czy wszyscy ludzie chorujący na śmiertelne choroby chodzi do mediów, ludzie opamiętajcie się. Jak można zajmować się polityką i leczyć się albo jedno albo drugie, czy na wszystko starczy czasu.
babcia
2 lata temu
ależ można kogoś nienawidzieć...tylko za co ? pytam Was wszystkich !!! możecie pózniej spokojnie spać ?
bezpartyjny
2 lata temu
Tez uwazam ze kiedys byla wielka a dzis...........!!!!!
bDYIRonv
CYCOLINA
2 lata temu
GDZIE toto SIĘ PCHA DO BRUKSELI ŻEBY MIESZAĆ I SZKODZIĆ POLSCE RAZEM Z targowicą ? ZAJMIJ ty SIĘ TĄ NIBY DZIAŁALNOŚCIĄ charytatywną A poLITYKĘ zostaw MĄDRZEJSZYM OD ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić