o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Żagań: ktoś ukradł sprzęt z kontenera należącego do armii USA

203
Podziel się

200 tys. złotych. Na tyle oszacowano specjalistyczny sprzęt, który został skradziony z kontenera należącego do amerykańskiej armii. Ktoś włamał się do niego, gdy stał na kolejowej rampie w Żaganiu.

Amerykańska armia straciła sprzęt wart 200 tys. zł
Amerykańska armia straciła sprzęt wart 200 tys. zł (PAP, Lech Muszyński)
bEIMekhx

Kontener - jak informuje RMF FM - przyjechał do Żagania kilka dni temu. Dopiero wczoraj zorientowano się, że ktoś się do niego włamał. Co zginęło? Śledczy informują jedynie, że był to specjalistyczny sprzęt wykorzystywany przez nowoczesną armię. Zapewniają, że w kontenerze nie było broni, amunicji oraz materiałów wybuchowych.

Z informacji dziennikarz RMF FM wynika, że zginęła jedynie część zawartości kontenera. Było w nim bardzo dużo sprzętu, więc złodzieje musieliby kilkakrotnie wracać, by go opróżnić.

bEIMekhz

Według ustaleń RMF FM złodzieje prawdopodobnie skradli lunety i noktowizory.

Sprawą bada wrocławska prokuratura przy współpracy z Żandarmerią Wojskową.

Źródło: RMF FM

bEIMekia
KOMENTARZE
(203)
Ala
4 lata temu
Pisowskie przyjecie chlebem I sola
gp
4 lata temu
Amerykanie mają próbkę polskiej goscinnosci na dzień dobry.
Wwwww
4 lata temu
To nie wiedzieli że są w Polsce hahaha
bEIMekib
lysy63
4 lata temu
a czego się spodziewali , to Polska ,jaki rząd taki naród.
ukach
4 lata temu
Przyjechali złomem chłopaki myśleli że taki badziew nikomu niepotrzebny to poszło na przetopienie a kasa na przepicie
marek
4 lata temu
szkoda ze samych amerykancow nie ukradli,bylby przynajmniej spokoj na drogach.Ich jezdzacy jest gorszy niz byl sprzet rosjan ktorzy u nas stacjonowali.Strach z nimi sie mijac na waskich drogach,na autostradach z reszta tez trzeba na nich uwazac bo za specjalnych umiejetnosci w prowadzeniu tego amerykanskiego zabytku to oni nie maja.
bnifacy
4 lata temu
To Schetyna ze swoimi POełowcami ,obrobił kon
ILWAR
4 lata temu
Na Ząbkowską ( Warszawa Praga dla nie zorientowanych ) przywieziono zamówioną szafę pancerną, którą zdjęto z samochodu na chodnik pod wskazanym adresem. Dostawca poszedł na górę poinformować o przesyłce i gdy wrócił szafy już nie było. O tyle zaskakujące dla dostawcy, że szafa ważyła sto kilkadziesiąt kilo. Na szczęście lokalny Dzielnicowy znał dobrze miejscowe środowisko i po otrzymaniu zgłoszenia kradzieży udał się pod adres Zenona W. Okazało się, że miał nosa. Zenon W. akurat przechodził ulicą i natknął się na stojącą szafę. Pozostaje zagadką jak ją przetransportował do własnego mieszkania ( tzw. meliny ). P.S. Wiadomość pochodzi z drugiej strony - lewy dolny narożnik Ekspressu Wieczornego ( każdy wracający z pracy Warszawiak musiał go kupić ) , którą przeczytałem na początku lat siedemdziesiątych. Przy okazji pozdrawiam Pana Piecyka ( czy zostało coś Panu jeszcze z tego spirytusu na mrówkach, który przechowywany był w gąsiorze stojącym w szafie - oczywiście nie pancernej ).
r
4 lata temu
biedaki nieupilnowali hahaha
miś
4 lata temu
jaka władza takie zachowania
123
4 lata temu
Ehhh... Polak to jednak potrafi...
Jan,ek
4 lata temu
Czy ci biedni chłopcy nie wiedzą, że trafili do złodziejskiego kraju? Tatuś Sam im tego nie przekazał na odprawie? Szkoda mi tych naiwniaków, ale sami chcieli.
O3
4 lata temu
Ruscy zajumali.
bEIMekhT
Tu i teraz
4 lata temu
...to taka polska katolicka tradycja...ciekawe ile ta kradzież będzie kosztować polskich podatników...?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić