REKLAMA
Odświeżone 41 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka09.04.19 (16:16)

Zaginął 17-letni Jakub. Rodzina opublikowała wzruszający list

Trwają poszukiwania 17-letniego Jakuba Nowaka, który zaginął 30 marca w Szczecinie. Rodzice opublikowali wzruszający list, w którym proszą syna o kontakt.
facebook.com/zaginieniprzedlaty

W sobotę 30 marca 17-letni Jakub wyszedł z domu i od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. Może obecnie przebywać na terenie Stargardu lub Szwajcarii.

Policja i rodzina chłopaka proszą o pomoc w poszukiwaniach. Chłopak ma 180 cm wzrostu, waży ok. 75 kg, ma szczupłą budowę ciała, brązowe oczy oraz włosy.

REKLAMA

Kochany Synu, wiemy że teraz myślisz, iż nie chcemy dla Ciebie dobrze, ale od momentu kiedy się urodziłeś byłeś naszym oczkiem w głowie, częścią naszego serca i tak jest do dziś. Nigdy nie chcieliśmy sprawić Ci przykrości, chociaż czasem byliśmy surowi to tylko dlatego że chcieliśmy twojego dobra. Możesz wybrać własna drogę ale chcemy być jej częścią. Uczniowie i szkoła wszyscy Ci zaufali, wybrali Cię do samorządu. To bardzo ważne i odpowiedzialne stanowisko bo przecież Ty jesteś odpowiedzialny!b Pokaż,że nie ma problemów z których nie da się wyjść, że można walczyć i naprawiać własne błędy. Pokaż że nigdy się nie poddajesz!
Nieważne co się stało, co się stanie teraz lub w przyszłości....pamiętaj że każdego dnia będziemy przy Twoim boku.
Wszyscy na Ciebie czekamy i bardzo Cię Kochamy. Błagamy Cię wróć do domu albo chociaż zadzwoń ( 510 195 123 ) chcemy usłyszeć Twój głos, chcemy wiedzieć, że jesteś cały i zdrowy.
Rodzice ❤️

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz także: Odkrycie na budowie. Opowiada niezwykłą historię

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij