o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Zaginęła 31-letnia Anita Knop z Bytomia

6
Podziel się

Jeszcze w piątek 11 stycznia Anita Knop kontaktowała się w rodziną. Od soboty nie daje znaku życia. Policja jej poszukuje, a rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu kobiety.

Poszukiwana Anita Knop
Poszukiwana Anita Knop (Facebook.com)
bEEzTGnF

W piątkowy wieczór poszukiwana Anita Knop rozmawiała z siostrą przez telefon - informuje dziennikzachodni.pl. Następnego dnia miała spotkać się z rodzicami i babcią, ale nie dotarła do nich.

Od soboty 31-latka nie kontaktuje się z rodziną, nie korzysta z mediów społecznościowych. Rodzina ustaliła, że z jej mieszkania w Bytomiu zniknęła jej torebka, telefon i dokumenty. Nie wiadomo jednak, kiedy opuściła dom, bo mieszkała tam sama od sierpnia 2018 r. Wcześniej była mieszkanką Świętochłowic.

Anita Knop ma około 160-165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, brązowe oczy i ciemne włosy. Na prawym policzku ma niewielkie i słabo widoczne blizny, których nabawiła się jeszcze w dzieciństwie z powodu szwów.

bEEzTGnH

Osoby, które widziały poszukiwaną mieszkankę Bytomia lub mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z rodziną, tel. 536 812 492, lub Komendą Miejską Policji w Bytomiu - (32) 388 82 00, 112.

Źródło: dziennikzachodni.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

bEEzTGoi
KOMENTARZE
(6)
klop
3 lata temu
dużo do zaginięcia nie trzeba. Większość po prostu ucieka do lepszego życia.
maciej
3 lata temu
dziżas! co się dzieje? co dziennie informacja o jakiejś zaginionej osobie! tu chłopak wyszedł z domu i nie wrócił, tam dziewczyna, albo kobieta, Zieliński zamiast do wycinania konfetii wyślij podwładnych na ulicę!!
yolli
3 lata temu
"Na prawym policzku ma niewielkie i słabo widoczne blizny, których nabawiła się jeszcze w dzieciństwie z powodu szwów"........Beata Czuma: co to za zdanie????
bEEzTGoj
hmn
3 lata temu
Trzeba wznowić emisję-Ktokolwiek widział,ktokolwiek wie.
666
3 lata temu
no i ? co z tego wynika?
S
3 lata temu
Znam Ja ze Świętochłowic...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić