Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Mateusz Lubczański
Mateusz Lubczański
|
aktualizacja

Zaskakująca funkcja w rosyjskim GAZelle. Każdy się uśmiechnie

5
Podziel się:

Trudno doszukać się w samochodzie typowo dostawczym polotu czy też malutkiej dawki szaleństwa. Chyba, że mówimy o Rosjanach, którzy zaprojektowali komputer pokładowy w roboczym aucie GAZelle. Wystarczy tylko znać sekretną kombinację.

Komputer pokładowy GAZzelle ma bardzo ciekawe opcje
Komputer pokładowy GAZzelle ma bardzo ciekawe opcje (Youtube.com, Top Video Channel)

Komputer w GAZelli nie tylko prezentuje średnie spalanie czy dzienny przebieg, ale i umożliwia grę w Tetrisa! By uruchomić rozgrywkę trzeba jednak wykonać całkiem skomplikowany układ. Jak twierdzi twórca filmiku, należy uruchomić zapłon, odpalić auto, trzy razy zamrugać prawym kierunkowskazem, dwa razy włączyć światła drogowe, pięć razy wcisnąć sprzęgło, utrzymać 3000 obrotów i pokręcić bolcem przy zegarach.

Wówczas można rozegrać krótką partię w Tetrisa, operując dwoma pokrętłami. Na razie system nie pozwala na obracanie klocków, choć już teraz możliwości komputera pokładowego robią wrażenie.

Nie wiadomo, czy rozgrywka działa też w czasie jazdy. Na pewno nie zaowocuje mandatem jak w przypadku rozrywki na smartfonie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(5)
Ada
5 lata temu
Ha, ha, ha! Dobre,
Wace
5 lata temu
Taaa ... I to ma przykryć ten błąd fabryki jakim jest zaaplikowana totalna zgnilizna ?
ch..b
5 lata temu
Jak mawiają Niemcy, Mercedes ma lepszą gierkę. Napiżdżasz w przechodniów, a pomaga ci w tym celownik na masce. Jak ci ucieknie, to możesz jeszcze przyłożyć drzwiami.
frhyy64
5 lata temu
Niczym "cud techniki".
qaz
5 lata temu
Fajne :)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić