Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na

Zatrzymani bracia "polskiego Frtitzla". Śledczy: brali udział w gwałcie zbiorowym

0
Podziel się

Zarzut wielokrotnego gwałtu usłyszeli dwaj bracia Mariusz Sz., który w grudniu skazany został na 25 lat więzienia za gwałcenie, torturowanie i więzienie żony. Mężczyzna molestował też kilkuletnią córkę. Teraz okazuje się, że nie działał sam.

Mężczyzna zamknął swoją żonę w piwnicy w styczniu 2009 r.
Mężczyzna zamknął swoją żonę w piwnicy w styczniu 2009 r. (WP.PL)

Jak podaje "Gazeta Wyborcza", bracia mieli brać udział w zbiorowych gwałtach na kobiecie w latach 2009-2010. - Jeden z nich usłyszał także dwa dodatkowe zarzuty. Miał dopuścić się zmuszenia kobiety do innych czynności seksualnych w 2007 roku - powiedziała TVN24 Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Zatrzymani mają 51 i 58 lat. Obaj nie przyznali się do winy. Grozi im kara nawet 15 lat więzienia.

Śledczy informują, że nie są wykluczone kolejne zatrzymania w tej bulwersującej sprawie.

Zobacz także: Zobacz także: Nowy kanon lektur na stacjach Orlenu

Koszmar w piwnicy

Mariusz Sz. został skazany za fizyczne i psychiczne znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad żoną i dwiema małoletnimi córkami od 2006 do 2010 r. Zarzucono mu także fizyczne znęcanie się nad kolejną partnerką i jej synem od 2012 roku do 2016 roku oraz zagłodzenie na śmierć psa. Sprawa toczyła się za zamkniętymi drzwiami.

W styczniu 2009 r. mężczyzna zamknął swoją żonę w piwnicy. Wiązał ją, bił, głodził i wielokrotnie gwałcił. Koszmar kobiety opisała Katarzyna Włodkowska w "Dużym Formacie" "Gazety Wyborczej" i to po jej publikacji Prokuratura Krajowa wszczęła postępowanie. O więzieniu żony przez Mariusz Sz. najprawdopodobniej wiedziała jego matka, która miała przychodzić do piwnicy.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić