o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Zatrzymanie Bartłomieja M. Prokuratorzy przesłuchują trzech podejrzanych

34
Podziel się

W prokuraturze w Tarnobrzegu trwa przesłuchanie trzech z sześciu osób, które rano zatrzymało CBA. Wśród zatrzymanych jest m.in. Bartłomiej M., były rzecznik MON oraz były poseł PiS Mariusz Antoni K. Przesłuchanie kolejnych zatrzymanych ma odbyć się we wtorek.

Zatrzymani zostali doprowadzeni do Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu
Zatrzymani zostali doprowadzeni do Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu (PAP, Darek Delmanowicz)
bEEjgpud

Funkcjonariusze CBA zatrzymali rano sześć osób w związku ze śledztwem, prowadzonym "na podstawie materiałów własnych CBA". Dotyczy ono "niegospodarności, powoływania się na wpływy oraz fałszowania dokumentów przy okazji zawierania umów przez spółkę PGZ S.A." "W ocenie śledczych doszło do niekorzystnego rozporządzenia mieniem znacznej wartości i sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa wyrządzenia znacznej szkody majątkowej" - stwierdzono w oficjalnym komunikacie Biura.

"W związku z zatrzymaniami funkcjonariusze CBA prowadzą przeszukania ponad 30 lokalizacji" - informowało biuro.

bEEjgpuf

Oprócz Bartłomieja M. zatrzymanymi są: były członek zarządu spółki PGZ S.A. Radosław O. (to dobry znajomy Bartłomieja M. z apteki w Łomiankach - przyp. red.), były parlamentarzysta PiS Mariusz Antoni K., a także trzej byli pracownicy MON oraz spółki PGZ.

Po zakończeniu czynności CBA przewiozła wszystkich zatrzymanych do Tarnobrzega. Tam mają zostać przesłuchani w Prokuraturze Okręgowej, która prowadzi śledztwo i usłyszeć zarzuty.

Po południu do tarnobrzeskiej prokuratury dowieziono trzy zatrzymane rano osoby, w tym jedną kobietę. - W dniu dzisiejszym nie będą przesłuchiwane inne osoby - poinformował rzecznik tarnobrzeskiej prokuratury prok. Andrzej Dubiel. Dodał, że pozostałe osoby zostaną przesłuchane we wtorek.

bEEjgpul

"Prezes Jarosław Kaczyński wielokrotnie mówił, że nie będzie świętych krów. Wszyscy wobec prawa są równi bez względu na legitymacje i sympatie polityczne.Tak wygląda różnica w standardach rządzenia, pomiędzy PIS i PO. Jesteśmy wiarygodni" - skomentowała na Twitterze zatrzymania rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości, Beata Mazurek.

bEEjgpuG
KOMENTARZE
(34)
jas
3 lata temu
mnie tylko martwi, że to student szkoły Rydzykowej, jeśli wielu takich wykształci to Polacy bać się zacznijcie, bo ani porządnego państwa ani uczciwej wiary!!
wania
3 lata temu
Trzeba się dzielić a nie wszystko sobie.
asd
3 lata temu
Niedługo spotka sie w areszcie razem ze Stefanem ! Ale bedzie miał czego sluchać ...
bEEjgpuH
janusz
3 lata temu
nie ma decyzji kaczyńskiego? ile będzie czekał? przecież to nie byle kto żeby tak długo czekać na decyzję jakiegoś papugi!
TAK
3 lata temu
SKAD MISIO WIEDZIAL ZE BEDZIE SIEDZIAL NZARAL SIE NA ZAPAS TEJ CZEKOLADY.
rozliczenie
3 lata temu
prawdziwe przekręty pisowskiej mafi wyjda na jaw jak straca władze
Twój nick
3 lata temu
pokazówa ze niby pis swoich rozlicza hehehe jakiegos leszcza miśka
człowiek
3 lata temu
Za 30 dni go wypuszczą. Może znowu Glapiński pomorze?.
Ryszard
3 lata temu
Miso dla wszystkich!!! To mi się podoba, nie tylko dla Ministra Macierewicza, ale także dla więźniów. PIS wprowadza faktyczną demokrację!!!
pawel
3 lata temu
jak napadał na banki to był zdrowy...
B cd hhh
3 lata temu
Mateusz Winn..,z PiS Wrocław też ma brudne uszy
wieżowce+
3 lata temu
posiedzi przy kompie i hamburgerze ze 3-mce i wyjdzie;tak jak przykrywką jest rzekoma repolonizacja i zle sądy wszystko dla naczalnika i jego zabawy
oloa
3 lata temu
no to będzie dawał kakao
bEEjgpuz
KADAER
3 lata temu
JAK MOGLI ZATRZYMAC MISIA DUZEGO KABANA Z RANA
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić